Poniedziałek 27 września 2021r. 
REKLAMA

Oglądaj i wesprzyj strażaków ochotników. Nim spłonie świat [FILM]

Data publikacji: 2020-01-02 17:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-12 22:15
Oglądaj i wesprzyj strażaków ochotników. Nim spłonie świat
Raper Michał Sobota i Jacek Lipski, pomysłodawca tej oryginalnej promocji służby w OSP. Fot. OSP  

„W roku 2018 strażacy w Polsce interweniowali około 470 tysięcy razy. Wielokrotnie strażacy ochotnicy odegrali w tych zdarzeniach kluczową rolę…".

Tak się zaczyna teledysk rapera Soboty i jego przyjaciół pt. „Nim świat spłonie", który z powodzeniem promuje Ochotniczą Straż Pożarną wśród młodych ludzi, potencjalnych kandydatów do tej ochotniczej formacji, do której w ostatnim czasie zaczyna brakować kandydatów.

Sukces inicjatorów tej społecznej kampanii - strażaków ochotników z Choszczna - przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. W ciągu zaledwie dziesięciu dni (nagranie udostępniono 19 grudnia 2019 r.) klip na YouTube obejrzano ponad 200 tysięcy razy.

Utwór stał się w ciągu zaledwie kilku dni hitem Internetu, a organizatorzy są już niemal pewni, że teledysk nie tylko skutecznie zachęci kandydatów do służby w OSP, ale i zarobi w sieci na sprzęt strażacki dla jednej z ochotniczych jednostek.

Na stronie PSP z Choszczna można przeczytać między innymi: „Strażacy z powiatu choszczeńskiego wraz z artystami polskiego rapu podjęli się realizacji wspólnego projektu, którego głównym celem jest

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 77% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 02-01-2020

 

Autor: Roman Ciepliński
Fot. OSP
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ