Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (2.12.2016)

Data publikacji: 2016-12-01 22:20
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-01 22:20

W Szczecinie przebywali prezydenci Polski i Niemiec, którzy odwiedzili kwaterę Korpusu Północno-Wschodniego. Wiele osób ze zdziwieniem zauważyło, że nie pojawił się tam minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, ale widocznie prezydent uznał, że znowu chlapnie jakąś bzdurę i trzeba będzie się z tego tłumaczyć.

* * * 

Ryszard Petru serdecznie dziękuje za wsparcie. W trakcie trwania naszej kampanii ponad 1000 osób dokonało wpłaty na rzecz Nowoczesnej – e-maila tej treści otrzymałem od szefa ugrupowania, ale ja ani jednej złotówki na rzecz tej partii (ani żadnej innej) nie wpłaciłem.

* * * 

Już w styczniu przyszłego roku, a więc za miesiąc, ma powstać w Szczecinie „Kids Arena”, czyli rodzinny park rozrywki w szesnastu namiotach sferycznych, z których dwa będą miały aż 15 m wysokości. Będą w nich atrakcje, jakich nie ma nigdzie w Polsce i Europie – zapowiadają inwestorzy. Mnie to trochę przypomina zapowiedzi sprzed kilku lat o  budowie w Przybiernowie (trasa ze Szczecina nad morze) „Parku fantazji”. Wkopano jedynie kamień węgielny. Bym się w tym przypadku mylił…

* * * 

Już za kilka miesięcy będzie można zdawać egzamin praktyczny na prawo jazdy kategorii B w Barlinku i Szczecinku, gdzie jest zaledwie kilka rond, nie ma komunikacji tramwajowej i ruch na ulicach nie jest zbyt wielki. Śmiem twierdzić, że już wielu przyszłych kierowców (nawet tych ze Szczecina) planuje, że tam zdobędzie dokument upoważniający do prowadzenia auta. A potem będą jeździli po ulicach Szczecina. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo.

* * * 

Piłkarze Pogoni dostali sromotne bańki od Korony Kielce (przegrali 1:4) i raczej nie pokazali większych umiejętności, podobnie jak w pucharowym meczu z II-ligową Puszczą Niepołomice, co chwały im raczej nie przynosi. Złośliwi twierdzą, że jak powstanie nowy stadion, to na pewno nie będą już przegrywali.

M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA