Piątek 15 października 2021r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (17.08.2018 r.)

Data publikacji: 2018-08-17 07:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-22 15:30

Czy kandydat PiS na prezydenta Szczecina Bartłomiej Sochański pije, czy jest na odwyku? – pyta poseł Nowoczesnej Piotr Misiło. Pan mecenas spełnił życzenie Episkopatu Polski i przez sto dni nie będzie konsumować procentowych trunków. – Ale facet co nie pije, to na urzędzie długo się nie utrzyma – mawiał bohater „Samych swoich” Pawlak.

* * *

„Holiday Resort” w Niechorzu to obiekt, w którym wypoczywa jednocześnie w ok. 100 domkach prawie tysiąc osób. Ośrodek należy do właściciela sieci pożyczek gotówkowych „Bocian”, który kilka razy w tygodniu nawiedza miejscowość, dokonując hałaśliwych przelotów nad miasteczkiem. Mnie najbardziej zainteresowała reklama obiektu, w której czytamy, że klient płacący kilkaset zł za pobyt ma zapewniony „bezpłatny papier toaletowy”. Ponadto ośrodek oferuje nawet stół na świeżym powietrzu(?). W reklamie czytamy też, że Niechorze oddalone jest od Rewala o 21 km. Chyba helikopterem.

* * *

Wójt Rewala Maciej Bejnarowicz, kandydujący na prezydenta Kołobrzegu, zorganizował konferencję prasową, podczas której zastanawiał się, czy obecny prezydent Kołobrzegu J. Gromek posługuje się zgodnie z prawem swoją pieczątką faksymilkową. Normalnie taka informacja zwala z nóg. Pewnie to koniec, bo przecież kampania wyborcza ruszyła…

* * *

Radosław Majdan, były bramkarz Pogoni, a dziś trzeci mąż Małgorzaty Rozenek, wybrał się razem z „perfekcyjną” do lasu na grzyby. Tyle tylko że ubrali się na zbieranie runa leśnego w najdroższe ciuchy, co wywołało złośliwe komentarze internautów. Jeden z nich napisał: „Radosław odwalił się jak szczur na otwarcie kanału”. Oczywiście nie spodobało się to Rozenkowej, która wdała się w dyskusję z tymi, co mają inne od niej zdanie.

* * *

Policja ściga listem gończym skazanego na dwa lata więzienia Zbigniewa D., który wyszedł z domu na Pomorzanach i nie wrócił. Mieszkał tam wspólnie z pewną nieco skompromitowaną w środowisku panią mecenas, która chce być sędzią Sądu Najwyższego. Wysłałem do niej zapytanie: czy zgłosiła na policję, że zaginął jej luby?

Mirosław KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

od gg
2018-08-22 15:28:16
A chciałbyś, by ta sędzia co miała kochanka w więzieniu cię sądziła? I dlatego KOD i inni protestują, że tacy ludzie mają być sędziami SN!!!
gg
2018-08-21 12:11:20
Oj, dziennikarzu, rozumiem że masz na pieńku z tym D., ale dałbyś spokój kobiecie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ