piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (17.08.2018 r.)

Chwasty tygodnia (17.08.2018 r.)

Data publikacji: 2018-08-17 07:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-22 15:30
Wywietleń: 2270 343644

Czy kandydat PiS na prezydenta Szczecina Bartłomiej Sochański pije, czy jest na odwyku? – pyta poseł Nowoczesnej Piotr Misiło. Pan mecenas spełnił życzenie Episkopatu Polski i przez sto dni nie będzie konsumować procentowych trunków. – Ale facet co nie pije, to na urzędzie długo się nie utrzyma – mawiał bohater „Samych swoich” Pawlak.

* * *

„Holiday Resort” w Niechorzu to obiekt, w którym wypoczywa jednocześnie w ok. 100 domkach prawie tysiąc osób. Ośrodek należy do właściciela sieci pożyczek gotówkowych „Bocian”, który kilka razy w tygodniu nawiedza miejscowość, dokonując hałaśliwych przelotów nad miasteczkiem. Mnie najbardziej zainteresowała reklama obiektu, w której czytamy, że klient płacący kilkaset zł za pobyt ma zapewniony „bezpłatny papier toaletowy”. Ponadto ośrodek oferuje nawet stół na świeżym powietrzu(?). W reklamie czytamy też, że Niechorze oddalone jest od Rewala o 21 km. Chyba helikopterem.

* * *

Wójt Rewala Maciej Bejnarowicz, kandydujący na prezydenta Kołobrzegu, zorganizował konferencję prasową, podczas której zastanawiał się, czy obecny prezydent Kołobrzegu J. Gromek posługuje się zgodnie z prawem swoją pieczątką faksymilkową. Normalnie taka informacja zwala z nóg. Pewnie to koniec, bo przecież kampania wyborcza ruszyła…

* * *

Radosław Majdan, były bramkarz Pogoni, a dziś trzeci mąż Małgorzaty Rozenek, wybrał się razem z „perfekcyjną” do lasu na grzyby. Tyle tylko że ubrali się na zbieranie runa leśnego w najdroższe ciuchy, co wywołało złośliwe komentarze internautów. Jeden z nich napisał: „Radosław odwalił się jak szczur na otwarcie kanału”. Oczywiście nie spodobało się to Rozenkowej, która wdała się w dyskusję z tymi, co mają inne od niej zdanie.

* * *

Policja ściga listem gończym skazanego na dwa lata więzienia Zbigniewa D., który wyszedł z domu na Pomorzanach i nie wrócił. Mieszkał tam wspólnie z pewną nieco skompromitowaną w środowisku panią mecenas, która chce być sędzią Sądu Najwyższego. Wysłałem do niej zapytanie: czy zgłosiła na policję, że zaginął jej luby?

Mirosław KWIATKOWSKI

Komentarze

od gg
A chciałbyś, by ta sędzia co miała kochanka w więzieniu cię sądziła? I dlatego KOD i inni protestują, że tacy ludzie mają być sędziami SN!!!
2018-08-22 15:28:16
gg
Oj, dziennikarzu, rozumiem że masz na pieńku z tym D., ale dałbyś spokój kobiecie.
2018-08-21 12:11:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie