środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Znamy nowych Ambasadorów Szczecina

Znamy nowych Ambasadorów Szczecina

Znamy nowych Ambasadorów Szczecina
Data publikacji: 2020-07-03 15:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-04 18:08
Wywietleń: 1096 463161

Laura Hołowacz oraz duet Łona i Webber to tegoroczni laureaci prestiżowego tytułu Honorowy Ambasador Szczecina. Nagrodzeni otrzymali od prezydenta miasta statuetki i okolicznościowe medale.

Laura Hołowacz to prezes i współzałożycielka szczecińskiej firmy spedycyjnej CSL, a przede wszystkim inicjatorka odbudowy budynku Starej Rzeźni na Łasztowni oraz powołanego w tym miejscu Centrum Kultury.  

Łona i Webber, czyli Adam Zieliński i Andrzej Mikosz. To hip-hopowy duet, który od lat uznawany jest przez słuchaczy i krytyków za czołówkę polskiego rapu. Ostatnio odbyła się premiera ich minialbumu.

(p)

Fot. UM Szczecin

 

Znamy nowych Ambasadorów Szczecina Znamy nowych Ambasadorów Szczecina Znamy nowych Ambasadorów Szczecina Znamy nowych Ambasadorów Szczecina

Komentarze

koperty moga byc symbolem Szcz.
dla mnie wizytówka Szczecina to lekarz-polityk Grodzki - a - cala Polska zastanawia sie nad kopertami, czyli koperty to taki symbol marketingowy Szczecina
2020-07-04 17:31:21
zosia
A gdzie producent prezerwatyw i firma pogrzebowa LL pełnomocnik rzadu niemieckiego ds.kontaktu ze szczecinem ucieszył sie .Sami swoi .
2020-07-04 09:41:03
Jerzyki
Wśród ambasadorów brakuje nam wielkiego znawcę etykiety i czołowego reprezentanta w świecie polityki czyli Sławka Nitrasa.
2020-07-04 07:47:00
obserwator
Gratulacja dla Pani Laury Holowacz z firmy ATS INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. W SZCZECINIE. WRESZCIE BRANŻA LOGISTYCZNO- TRANSPORTOWA ZOSTAŁA DOCENIONA. ATS INTERNATIONALE SPEDITION TO FIRMA Z WIZJĄ , INNOWACYJNA I NA WSKROŚ NOWOCZESNA- PONADCZASOWA KONCEPCYJNIE. TO KOLEJNA NAGRODA DLA PANI LAURY W PEŁNI ZASŁUZONA. JUŻ NIEDŁUGO NA AUCIE SŁUŻBOWYM POJAWI SIĘ EMBLEMAT CC - KORPUS DYPLOMATYCZNY A TO BEDZIE SKOK W POLITYKĘ DLA PANI LAURY HOLOWACZ- ZOSTANIE POSŁEM, AMBASADOREM LUB KONSULEM HONOROWYM W SZCZECINIE. BRAWO!!!!
2020-07-03 20:52:30
Leszek
A pan Soska to nie mógł chociaż przez szacunek dla Ambasadorów narzucić marynarki? Trochę niepoważnie to wygląda gdy obaj nagrodzeni panowie schludnie ubrani a preyzdent wygląda jakby wrócił z działki
2020-07-03 18:40:59
kkk
Największym Mecenasem Kultury miasta Szczecina jest restaurator z Wałów, niejaki Golema, który dzierżawi od miasta Rycerską za 3 zł od m2.
2020-07-03 17:06:33
Jarmark Jakubowy odwołany.
To choć tu splendor.
2020-07-03 16:54:09
ITP
Jakoś tak podobnie jak napisał ITD, chociaż raczej, bo ja wiem a może nawet "Ja pie......"
2020-07-03 16:16:39
ITD
Do nagrodzonych dodałbym nitrasa,kopertowicza t.g,i nagroda pocieszenia dla przezabawnego nisily.
2020-07-03 15:22:54