Wtorek 25 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Jak tańczyć sambę domową? Zobacz alternatywny teledysk [FILM]

Data publikacji: 2020-05-25 21:13
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-25 21:13
Jak tańczyć sambę domową? Zobacz alternatywny teledysk
 

Nie milkną zachwyty nad nową płytą szczecińskiego duetu Łona i Webber - "Śpiewnik domowy". Furorę w internecie robi również teledysk do ich piosenki z tego albumu - "Co tam, mordo?”, w którym wystąpił aktor Teatru Współczesnego w Szczecinie - Adam Kuzycz-Berezowski. Z kolei w poniedziałek (25 bm.) artyści opublikowali nowe wideo do tego utworu - jak widać na filmie, "zagrał" w nim też "Kurier Szczeciński".

Jakiś czas temu Łonę i Webbera ogłosili konkurs, związany właśnie z tym wideoklipem - pn. #sambadomowa. Zaprosili wtedy do wysyłania własnej wersji teledysku.

Wpłynęło mnóstwo filmików, w których uczestnicy zabawy tańczyli w rytm samby ze wspomnianego utworu. Wśród zwycięskich wideo była #sambaszpitalna, przesłała przez studenta Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w której sambę tańczyli medycy ze szpitala.

Z pomocą fanów artystów stworzony zostały wspomniany alternatywny klip do "Co tam, mordo?”.

- Napłynęło do nas ponad 200 zgłoszeń, które możemy podziwiać zarówno na Instagramie, jak i Facebooku (#sambadomowa). Łącznie ponad 50 tysięcy obejrzeń od ludzi z Polski i zagranicy - opowiadają Łona i Webber. - Cieszymy się, że samba zagościła w waszych domach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszego talentu, poczucia humoru i pomysłowości. W ramach podziękowania, postanowiliśmy zmontować z nadesłanych prac konkursowych klip. Jeszcze raz dziękujemy.

(MON)

Fot. kadr z teledysku

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA