Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Zmrozili Arkonkę

Data publikacji: 2017-11-30 22:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:57
Zmrozili Arkonkę
Fot. ZUK  

Na miejscu skateparku przy Arkonce w piątek (1 grudnia) zostanie otwarte miejskie lodowisko. Wstęp będzie dla wszystkich chętnych przez 7 dni w tygodniu.

Zakończyło się mrożenie tafli dla łyżwiarzy. Przy niej na gości złaknionych zimowych szaleństw już czekają: dmuchany Mikołaj z bałwanem. Stanęły również dwie choinki, ozdobione bombkami i świecidełkami. Opodal znaleźć można więcej świątecznych iluminacji. Choćby podświetlony zaprzęg Mikołaja z reniferem i skrzatami. Natomiast na samej tafli do dyspozycji najmłodszych wkrótce będą pandy i pingwiny - niemałym i bezpiecznym stadkiem, dla ułatwienia nauki łyżwiarstwa.

Miejskie lodowisko przy Arkonce będzie czynne od 1 grudnia do 25 lutego 2018 roku przez 7 dni w tygodniu w godz. 9-21. Wstęp - niestety - nie będzie bezpłatny. Bilet ulgowy dla uczniów, studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów (po okazaniu ważnej legitymacji) będzie kosztował 8 zł. Natomiast tzw. normalny - 12 zł. Za karnety wstępu - podobnie jak w poprzednim sezonie, 600-minutowe - trzeba będzie zapłacić odpowiednio: 60 zł i 100 zł. Uwaga: nadal nie została zniesiona, a więc obowiązuje kaucja za wydanie karnetu - 15 zł od sztuki. Będzie zwrotna - jak zapowiada Zakład Usług Komunalnych - ale dopiero za okazaniem paragonu na koniec sezonu.

Koszty dodatkowe to: wynajęcie szafki - 2 zł, parking - 1 zł, wypożyczenie pary łyżew - 8 zł.

Natomiast jeżeli ktoś chciałby wejść na Arkonkę - skorzystać z siłowni pod chmurką, placu zabaw, stołów do szachów, boisk do siatkówki plażowej czy z ogniskowych palenisk - ale nie zamierzał jeździć na łyżwach, to za wstęp nie zapłaci, ani złotówki. Wystarczy, że poprosi obsługę Arkonki o darmowy bilet spacerowy.

(an)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Radzimir
2017-12-01 06:49:23
Dzięki za info. To trzeba się wybrać na łyżwy!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ