poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wkrótce rusza lodowisko na Arkonce

Wkrótce rusza lodowisko na Arkonce

Wkrótce rusza lodowisko na Arkonce
Data publikacji: 2017-11-26 22:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:56
Wywietleń: 1447 302422

Już za kilka dni (1 grudnia) rozpoczyna się sezon na lodowisku Arkonka. Jak co roku w listopadzie rozpoczęły się intensywne przygotowania do jego uruchomienia.

Oznacza to, że do przełomu marca i kwietnia nie będzie możliwości korzystania z urządzeń dla skateowców. Zostaną zdemontowane i zabezpieczone na zimę. W ich miejsce pojawi się niebawem tafla lodowiska ogrodzona bandami.

Od tego sezonu goście lodowiska będą mogli skorzystać z prostszego wejścia. Główne bramki wejściowe zostaną zamknięte. Na teren obiektu dostaniemy się bramą znajdującą się przy głównej alejce – w pobliżu parkingu.

Wejście na kompleks – na bilet spacerowy – pozostanie darmowe. By dostać się na taflę trzeba będzie zapłacić tak, jak w roku ubiegłym. Cennik nie ulega zmianie. Bilet ulgowy dla uczniów, studentów do 26. roku zżycia, emerytów i rencistów – po okazaniu ważnej legitymacji to koszt 8 złotych. Za bilet normalny zapłacimy 12 złotych. Karnety kosztują odpowiednio 60 złotych (600 minut) ulgowy oraz 100 złotych normalny (600 minut). Na miejscu dostępna będzie wypożyczalnia łyżew. Opłata za wynajęcie szafki to 2 zł. Kaucja za wydanie karnetu to kwota 15 złotych, którą można zwrócić z paragonem na koniec sezonu. Opłata za parking – 1zł za godzinę.

Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu od 1 grudnia do 25 lutego.
(p)

Fot. Dariusz  Gorajski

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie