Środa 18 maja 2022r. 
REKLAMA

Zmiany w komunikacji w Szczecinie wymuszone naprawą wodociągów

Data publikacji: 2022-01-19 11:27
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-20 17:04
Zmiany w komunikacji w Szczecinie wymuszone naprawą wodociągów
Fot. Mirosław Winconek (archiwum)  

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, że ze względu na ciągle trwające naprawy ZWiK wprowadzone na liniach 6, 54 i 84 zmiany zostają utrzymane. - O powrocie na stałe trasy będziemy informowali na bieżąco - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM

  • Linie 54 oraz 84 jeżdżą zmienioną trasą. Autobusy od przystanku "Kalenicka nż" jadą zmienioną trasą przez ul. Dąbską oraz ul. Szymborskiej. Ostatnim przystankiem jest "Struga nż". Następnie autobus zawraca na Rondzie Łupaszki - kursy wykonywane do "Kijewa". Kursy do "Zakładów Mięsnych" są wykonywane jak wyżej od Ronda i dalej swoją trasą. Pomijane są przystanki: "Jelenia" oraz "Kijewo" (w obu kierunkach).
  • Zawieszone jest kursowanie linii 6 na odcinku Ludowa - Gocław (w obu kierunkach). Na wyłączonej trasie została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

oprac. (mj)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gryf
2022-01-20 16:55:15
No właśnie, autobusy zastępcze na lini nr. 6 jeżdżą jak chcą, nie trzymają się rozkładu odjazdów tramwajów!!! Wskutek inne połączenia lecą na łeb!!!!! Wczoraj np. na pętli Ludowa, ludzie wysiadający z autobusu zobaczyli jak terminowo z tejrze pętli odjeżdża 6,i szlak trafia bilet czasowy!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA