Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Złote gody 19 par [GALERIA]

Data publikacji: 2016-10-23 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:18
Złote gody 19 par
 

W minioną sobotę (22 bm.) w Urzędzie Stanu Cywilnego, 19 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski, świętowało swój jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji dostojnym jubilatom w obecności przedstawicieli władz samorządowych, zaproszonych gości i najbliższej rodziny, wręczono pamiątkowe medale, dokumenty. Były też życzenia, kwiaty oraz kosze słodkich upominków.

W gronie jubilatów znaleźli się małżonkowie: państwo Danuta i Mirosław Balcerczyk, Teresa i Roch Cieślak, Bożena i Józef Grubba, Łucja i Stanisław Guz, Krystyna i Eugeniusz Herbot, Genowefa i Erwin Kamińscy, Halina i Bogdan Kolasińscy, Danuta i Zdzisław Koźleccy, Joanna i Czesław Lechwar, Zdzisława i Aleksander Łagiewczyk, Stanisława i Lucjan Mamzer, Zofia i Czesław Michniaccy, Stanisława i Kazimierz Michnik, Alina i Bogdan Szczepanik, Gertruda i Tadeusz Tobolscy, Katarzyna i Stanisław Ulicz, Halina i Ludwik Wójtowicz, Stanisława i Tadeusz Wiśniak, Halina i Zdzisław Zalewscy.

W czasie uroczystości licznie zebranych powitała i wygłosiła okolicznościowe przemówienie Bożena Rygiel, kierowniczka miejscowego USC. Natomiast Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza oraz Tomasz Pietruszka, wójt gminy Nowogródek Pomorski wręczyli dostojnym jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowe dokumenty. Przy tej okazji podziękowali jubilatom za piękny przykład długoletniego pożycia małżeńskiego oraz życzyli im dużo zdrowia i radości na dalsze lata życia.

Były też życzenia od najbliższych i przyjaciół oraz kwiaty i upominki. Nie zabrakło też symbolicznej lampki szampana i tradycyjnego ,,Sto lat”. Natomiast w pięknej oprawie artystycznej wystąpił chór ,,Melodia” pod kierunkiem Bogdana Komorowskiego oraz akordeonista Jakub Kowalski z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu.

W tych dniach świętują także państwo: Alicja i Jan Bąk, Aniela i Bolesław Brzozowscy, Józefa i Bernard Jasińscy, Irena i Michał Kisielewscy, Alicja i Czesław Klóska, Bronisława i Władysław Lisińscy oraz Regina i Eugeniusz Ostapczuk. Dla tych jubilatów pamiątkowe medale zostaną wręczone w najbliższym czasie. Gratulujemy !

Tekst i fot. (szym)

Na zdjęciach: uroczystości złotych godów 19 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz oraz Nowogródek Pomorski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A dzieci pozniej tylko cierpia...
2016-10-24 11:26:40
A najwieksza szkode to ponosza pozniej dzieci... z tych rozwiedzionych malzenstw czy ukladow partnerskich ! Prawo powinno byc i w tej materi bardziej zaostrzone !!
Wtedy a dzis... jak dzien do nocy,
2016-10-23 22:26:20
A tym co przezyli tylko do 5 lat... "rozge" itp. przedmioty !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA