Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Złote gody pięciu par w Lipianach

Data publikacji: 21 października 2016 r. 22:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:18
Złote gody pięciu par w Lipianach
 

W piątek 5 par małżonków z terenu miasta i gminy Lipiany świętowało piękny jubileusz 50–lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji, staraniem władz samorządowych, w kawiarni ,,Corona” przygotowano miłą uroczystość. W trakcie ceremonii podniosłą chwilą było wręczenie dostojnym jubilatom medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowych listów gratulacyjnych. Nie zabrakło też serdecznych życzeń, kwiatów, smacznego tortu oraz symbolicznej lampki szampana.

Ponadto tradycyjne ,,Sto lat” zaśpiewał miejscowy zespół ,,Swojaki” pod kierunkiem Elżbiety Cichackiej. Była też specjalna część artystyczna.

W ceremonii wręczenia medali uczestniczył Krzysztof Boguszewski, burmistrz Lipian, Artur Lipski, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Jagoda Oźmińska, zastępca kierownika tutejszego USC.

Burmistrz podziękował za godny przykład wieloletniego życia małżonków, życzył im wielu sukcesów i zdrowia na dalsze lata.

W gronie dostojnych jubilatów znaleźli się państwo: Zdzisława i Grzegorz Hajzral, Elżbieta i Aleksander Kaniewscy, Halina i Emil Solińscy, Halina i Stanisław Suleje, Zofia i Henryk Ziarkowscy.

Swój jubileusz świętowali także państwo Zofia i Edward Busiowicz oraz Julia i Mieczysław Ulanowscy. Tym małżonkom medale, kwiaty i listy gratulacyjne wręczono wcześniej w ich domowym zaciszu. Gratulujemy.

Tekst i fot. T. Szymański

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA