poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ziobro: Nasz cel to państwo dobrobytu

Ziobro: Nasz cel to państwo dobrobytu

Ziobro: Nasz cel to państwo dobrobytu
Data publikacji: 2019-09-27 18:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-29 08:06
Wywietleń: 1871 417790

Budujemy w Polsce państwo dobrobytu – zapowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Przyjechał do Szczecina, aby namawiać do głosowania na radnego Dariusza Mateckiego, kandydującego do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. 

- Programem dobrej zmiany jest realizacja strategii polskiego wersji państwa dobrobytu – mówił minister. - Chcemy, żeby Polacy dużo lepiej zarabiali, by ich życie było na wyższym poziomie. To konieczne, bo w przeciwnym razie młodzi, dynamiczni, dobrze wykształceni ludzie będą wyjeżdżać z Polski, a my nie możemy sobie na to pozwolić. Nasz rząd przez cztery lata konskwentnie realizował program, który zobowiązał się wykonać cztery lata temu. Powiedzieliśmy, że wprowadzimy program 500 plus. Platforma, Donald Tusk i Ewa Kopcz mówili, że to niemożliwe, że tych pieniędzy po prostu nie ma. Udowodniliśmy, że pieniądze są i były, tylko PO nie dbała o tych, do których miały trafić.

Ziobro przypomniał także o wyprawce dla dzieci oraz trzynastej emeryturze – i o tym, że planowana jest także emerytura czternasta. Oprócz „roztropnego podziału dochodu narodowego” priorytety PiS to sprawiedliwe państwo i rozwój gospodarczy. 

- Pieniądze nie powinny trafiać wielkim strumieniemtylko do kieszeni wybranych, którzy mają dobre relacje z establishmentem i władzą, ale powinnny  równomiernie trafiać do całego społeczeństwa – stwierdził polityk. 

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

śródmieście
Lud woła o program Cela+ w sprawie 250 mld zł których nie dostał budżet.Weźcie się w ministerstwie sprawiedliwości do roboty i przeprowadźcie ten program.
2019-09-29 07:00:31
Daddy
ZIOBRO,TWOJE MIEJSCE JEST ZA MUREM I DRUTEM KOLCZASTYM,W SPECJALNYM POKOJU OZNACZONYM "N"
2019-09-29 02:54:47
Elzbieta
Pycha i samochwalstwo= ZERO
2019-09-28 19:40:13
Galina
Kryminalistów w rządzie u nas dostatek
2019-09-28 18:11:00
Halina
Chory kraj chore obyczaje kryminalisci przy władzy hali
2019-09-28 18:09:00
Ja
Hyba państwo doodbytu!!
2019-09-28 17:22:18
Darek
Ziobro podobnie jak Kamiński są zwykłymi przestępcami, którzy w normalnym państwie prawa już dawno siedzieliby w więzieniu. Tymczasem w pisowskim państwie ci przestępcy są ministrami, co tylko potwierdza w jak chorym kraju my żyjemy.
2019-09-28 10:41:02
Nasz cel
... to państwo prawa
2019-09-28 10:34:43
Tfuu
To jest skandal że ten człowiek ma czelność przyjeżdżać do Szczecina
2019-09-28 10:29:25
@ i znow
O Chryste, jak mnie drażni ten Twój styl pisania, oszołomie, to ja nawet nie mam słów xdddd
2019-09-28 10:22:25
Fido
Czy Ziobro oddał już 45 tyś euro ukradzione z funduszu środowiska, które wykorzystał na imprezę Solidarnej Polski?
2019-09-28 10:20:05
Haha
Dwóch skomplikowanych aparatczyków reżimu. Mogą się popierać nawzajem, gdzieś w bramie zwłaszcza że Ziobro podobno to lubi.
2019-09-28 10:03:32
Mat
Matematyka jest bezwzględna: cokolwiek poparte przez zero jest równe zero.
2019-09-28 10:00:10
miller
... myślisz może, że więcej coś znaczysz... lalala
2019-09-28 09:50:53
Tylko pytam
Po ile pokój na godzinę w kamienicy Banasia?
2019-09-28 09:50:43
Wert
Ziobro i Mateckich po aferze ministerstwa Hejtu są politycznie skończeni
2019-09-28 09:40:09
guciu
Druga Grecja jest!? Tam chociaż za wypicie kawy płacono!
2019-09-28 09:36:11
@ I znów...
To co zrobił ren twój pożal się Boże szeryf przez te 4 lata , aby osądzić i odzyskać te 250mld. o , których tu tak namiętnie piszecie PIS-ie pieski???Mając prokuraturę i sądy w garści. Chyba tylko wy w tą bajeczkę wierzycie :)))
2019-09-28 07:32:39
a imię jego 250 mld znikniętych z budżetu
Panie Ziobro ministrze sprawiedliwości zgłaszam że wielu sympatyków partii miłości zgody i rozmowy pyta się o 250 mld zł które nie wpłynęły do budżetu w latach rządów ich ukochanej partii. Konkretnie pytają się kto jest winny,kiedy zostanie osądzony i na jaką karę.Wręcz są natarczywi w tych pytaniach.Mając na uwadze potrzebę realizacji konstytucyjnej zasady sprawiedliwości wzywamy do działań które zaspokoją oczekiwania sympatyków w/w partii.
2019-09-28 06:55:51
Zachodniopomorskie ostoja postkomuny
Widac po komentarzach. Mieliscie czas, aby zrobic cos dla Polakow, a nie tylko dla swoich rodzin.
2019-09-28 06:43:19
I znow...
POKO, czyli PO_nizsze KO_muszki wszystko tlumacza Se "jak zwykle PO swojemu"... czyli ze w latach 1945 - 2015 to te 2 miliony Lewicowych Obywateli mialo Duzo Lepiej jak teraz !!/? A ze od Pazdziernika 2015 roku... Prawicowy Rzad PiS-u i Solidarnej Polski robi wszystko ODWROTNIE czyli Duzo Lepiej dla ok. 34 Milionow zwyklych Obywateli - to dlatego tym w/w 2 milionom jest teraz "zle"...? A o 250 000 000 000 zlotych ktore do 2015 roku "gdzies po-zni-ka-ly"... to na razie Sami nic nie ws-PO-minaja i siedza cicho jak mysz PO-d Miotla - az Prokuraura Krajowa i Ministertwo Sprawiedliwosc i za to sie w koncu Wezma !! A wiec: jeszcze sie w Polsce taki nie narodzil - co by wszystkim Mezczyznom i Kobietom dogodzil ??
2019-09-27 23:28:53
Myśl
Pan Ziobro 'kiełbasę wyborczą' nazywa roztropnym podziałem dochodu narodowego. Szkoda, że nie pochwalił się gdzie wielkim strumieniem płyną pieniądze z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym, bo na pewno nie do pokrzywdzonych, raczej do tych wybranych, 'którzy mają dobre relacje z establishmentem i władzą' Ministerstwa Sprawiedliwości.
2019-09-27 22:16:31
xD
To się z celem mijacie.
2019-09-27 21:41:28
PiSzcząca bida
@ JAN BURY - "PRAWDZIWE POLSKIE SADY"? To co on będzie jabłka zbierał? Jedyne, co może z sadami zrobić, to obiecać gruszki na wierzbie.
2019-09-27 20:55:18
tak sobie wyliczam..
a tak miało być pieknie no tak na łapówki dla obywateli jest( 500+),ale reszta lezy,slużba zdrowia,szkolnictwo,0km autostrad,ekologia,sadownictwo,inflacja,drożyzna , brak pieniedzy na dokończenie robot drogowych.mieszkania +,mosty na naszych duzych rzekach+,windy w budynkach Do czwartego pietra , leki 75+ samochody elektryczne, promy morskie,autobusy do kazdej malej miejscowosci itd. itd .Moze ktos napisze co udalo sie zrealizowac
2019-09-27 20:46:09
Skopiowane z neta...- do nawiedzonych PIS-em
No i co, panie radny? Wcale nie jest się błyskotliwym, jak się nie jest anonimowym hejterem tylko głupim ludkiem, bez wykształcenia, ze wsparciem dresiarza z Opola.
2019-09-27 20:42:02
Antypisior i antyklecha
tak pieniądze to według tego mędrca powinny trafić do katotalibanu a'la Rydzol i radio z ryjem
2019-09-27 20:16:17
Taki sobie czytelnik reżimowej gazetki
No się dobrali , jeden lepszy od drugiego...same tuzy intelektu i wałków w PIS i KK
2019-09-27 20:05:04
No tego tam
$trumien pieniedzy do kieszeni wybranych-...
2019-09-27 20:01:25
Ziobro popiera. 15tke
Ale dlaczego?;)
2019-09-27 19:36:38
JAN BURY
BRAWO PANIE MATECKI ZA WALKE Z LEWIZNA NA POMORZU ZACHODNIM. MA PAN MOJ GLOS.PANIE ZIOBRO DZIEKUJE ZA WALKE Z NADZWYCZAJNA KASTA O PRAWDZIWE POLSKIE SADY WYDAJACY WYROKI NA PODSTAWIE KODEKSU UCHWALONEGO PRZEZ SEJM WYBRANY PRZEZ SUWERENA.PSY SZCZEKAJA KARAWANA JEDZIE DALEJ.
2019-09-27 19:31:46
.
Tytuł jak z broszury partyjnej. Z początku lat 80-tych na dodatek..l
2019-09-27 19:23:24
@Nieujawniony
Za TVNu i Gazety Wybiórczej lemingu obrzydły!
2019-09-27 19:12:36
Jak za
PZPR.
2019-09-27 18:56:23
Nieujawniony
I mówi to kolega Banasia Mariana z rządu. Rzygać się chce.
2019-09-27 18:26:19