poniedziałek, 19 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel

Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel [GALERIA]

Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel
Data publikacji: 2019-12-10 22:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-10 22:23
Wywietleń: 844 432410

W środę (11 grudnia) po raz ostatni w tym roku będzie można zrobić okazyjne zakupy w charytatywnej Galerii Szpargałek. Magazyny w ekoporcie przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie są pełne atrakcyjnych przedmiotów, których sprzedaż zasili potrzebujące wsparcia organizacje. 

Galeria zostanie otwarta w środę o godzinie 11. Na półkach, na których ma być rekordowo dużo przedmiotów,  szperać będzie można do godz. 14.30. Wtedy nastąpi półgodzinna przerwa, podczas której pracownicy uzupełnią braki. Szpargałek będzie czyny do godz. 18.

Pracownicy ekoportu przygotowali mnóstwo przedmiotów, unikatowych, a często i wartościowych. Oferowane będzie np. PRL-owski serwis kawowy Nefryt, porcelana i kryształowa kura, o którą niedawno klientki tak zabiegały, że musieli interweniować pracownicy, naczynia, zabawki, książki. Najdroższa rzecz wyceniona jest na zaledwie 25 punktów, czyli 25 złotych. Wybraną można zabrać do domu po okazaniu dowodu wpłaty na konto organizacji pożytku publicznego.

Dzięki "handlowym" środom w Galerii Szparałek na rzecz potrzebujących organizacji przekazano dotąd 124 962 zł.

(g)

Fot. ZUK

Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel Ze Szpargałka pod choinkę i na szczytny cel

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Nekrologi

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie