piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Obejrzyj, co czeka w Szpargałku!

Obejrzyj, co czeka w Szpargałku! [GALERIA]

Obejrzyj, co czeka w Szpargałku!
Data publikacji: 2019-10-16 09:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-16 10:54
Wywietleń: 989 422387

W środę (16 października) od godz. 11 szczecińska Galeria Szpargałek zaoferuje wiele „nowych” przedmiotów. Można je obejrzeć w katalogu i na zdjęciach panoramicznych.

We wrześniu w Galerii Szpargałek, znajdującej się w ekoporcie przy ul. Arkońskiej, padł absolutny rekord. Mieszkańcy przekazali na konta potrzebujących wsparcia organizacji aż 7 776 złotych. Jest to bowiem pierwsze takie miejsce, nie tylko w Szczecinie, ale i Polsce, gdzie aby zabrać wybraną rzecz, należy dokonać wpłaty na konto jednej z prawie 20 organizacji pożytku publicznego, z którymi współpracuje Galeria.

Po ostatniej „handlowej środzie” magazyny Szpargałka świeciły pustkami. Teraz znów są maksymalnie zapełnione.

- Galeria udostępniona zostanie o godzinie 11 - przypomina Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. - O godzinie 14.30 drzwi zostaną na chwilę zamknięte, a w tym czasie… pracownicy uzupełnią braki na półkach. Zaproszą do środka ponownie o godzinie 15. Szperać w wystawionych przedmiotach będzie można do godziny 18. Standardowo jest sporo porcelany, mebli, zabawek, książek czy płyt. Są rowery, narty, manekiny, sprzęt grający. 

Niemal wszystkie przedmioty są zaprezentowane na stronie www.ekoporty.szczecin.pl. Część pokazana jest zdjęciu w katalogu. Część zaś na zdjęciach panoramicznych, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, w którym miejscu i magazynie znajduje się upatrzona wcześniej rzecz. 

W Galerii nie ma obrotu gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz, należy okazać dowód wpłaty na konto OPP. Kwota musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera w ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymuje się bon na odpowiednią liczbę punktów do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

(mag)

Fot. ZUK

Obejrzyj, co czeka w Szpargałku! Obejrzyj, co czeka w Szpargałku! Obejrzyj, co czeka w Szpargałku! Obejrzyj, co czeka w Szpargałku! Obejrzyj, co czeka w Szpargałku!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie