Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Zarzuty za pobicie mężczyzn w Stargardzie

Data publikacji: 03 listopada 2019 r. 15:41
Ostatnia aktualizacja: 03 listopada 2019 r. 21:04
Zarzuty za pobicie mężczyzn w Stargardzie
 

Jeden z podejrzewanych o pobicie dwóch osób w Stargardzie usłyszał w niedzielę zarzut w tej sprawie. Policja nadal szuka głównego sprawcy.

W czwartek późnym wieczorem w rejonie galerii Starówka w Stargardzie zostali pobici dwaj mężczyźni - w wieku 25 lat i 26 lat. Jeden ze sprawców użył najprawdopodobniej ostrego narzędzia, powodując obrażenia u pokrzywdzonych, którzy trafili do szpitala. W sobotę zatrzymano dwóch z trzech mężczyzn, którzy mieli się tego dopuścić - jeden to 15-latek, a drugi 17-latek.

- Siedemnastolatek usłyszał w niedzielę zarzut pobicia – powiedziała PAP aspirant sztabowy Irena Kornicz z zachodniopomorskiej policji. Jak dodała, policja wnioskowała do prokuratury o tymczasowy areszt dla niego.

Policja nadal szuka trzeciego mężczyzny, który ma być głównym sprawcą zajścia. Funkcjonariusze znają jego personalia.

Piętnastoletni napastnik jeszcze w sobotę został zwolniony.

(pap)

Fot. arch.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Krótko
2019-11-03 20:53:30
Patrzcie jaka polska mentalność i prawo jest chore. Gdyby pobici faceci mieli przy sobie legalną broń i któryś z nich postrzeliłby bandziora z nożem dziś pisalibyście o biednej ofierze którą postrzelił tu cytuję sprawca. To jest ohydne, że legalnie broniąc się w tym kraju bezprawia robi się z ofiary napastnika.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA