piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia

Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia

Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia
Data publikacji: 2019-10-15 14:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-15 20:17
Wywietleń: 1428 422325

Do bulwersującego zdarzenia doszło w minioną niedzielę podczas B-klasowego meczu w Jarosławsku tamtejszej Pomorzanki z rezerwami Zorzy Dobrzany, w czasie którego pobity został 17-letni szczeciński sędzia i trafił do szpitala.

Sędzia główny tego feralnego spotkania w doliczonym czasie drugiej połowy podyktował rzut wolny przeciwko gospodarzom, a niezadowolony z tej decyzji zawodnik Pomorzanki podbiegł do arbitra i z wulgarnymi słowami: „co ty kur... odp.." z rozpędu uderzył go głową w twarz.

Sędzia natychmiast upadł na ziemię i zaczęła mu lecieć krew. Zamroczonemu sędziemu pomogli dojść do szatni zawodnicy Zorzy II Dobrzany. W tym momencie podbiegł bramkarz Pomorzanki, który splunął arbitrowi w twarz. Na miejsce została wezwana policja i karetka, a sędzia trafił do szpitala.

Solidarni z pobitym kolegą szczecińscy sędziowie zamierzają dążyć do ukarania sprawców oraz doprowadzić do tego, by pobity arbiter otrzymał odszkodowanie i zadośćuczynienie. Sprawą zapewne zajmie się prokuratura, a niezależnie od tego postępowanie wszczął także Wydział Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Od przedstawicieli ZZPN dowiedzieliśmy się także, że w tym roku to już siódmy przypadek naruszenia nietykalności sędziowskiej. ©℗ (mij)

Komentarze

Tencowielepiej
Sędziowie to sędziowie czyli też ludzie i mogą się mylić lub pomylić co w konsekwencji może kogoś nie zadowolic i wręcz przeciwnie ale bić dziecko to już inna sprawa i uważam że powinni tego kreatyna dopaść w imieniu prawa i odizolowac od ludzi oraz zabronić jakichkolwiek występów publicznych w nieważne jakiej dyscyplinie!
2019-10-15 20:12:33

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie