piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia

Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia

Piłka nożna. Horror w Jarosławsku, pobity sędzia
Data publikacji: 2019-10-15 14:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-15 20:17
Wywietleń: 1152 422325

Do bulwersującego zdarzenia doszło w minioną niedzielę podczas B-klasowego meczu w Jarosławsku tamtejszej Pomorzanki z rezerwami Zorzy Dobrzany, w czasie którego pobity został 17-letni szczeciński sędzia i trafił do szpitala.

Sędzia główny tego feralnego spotkania w doliczonym czasie drugiej połowy podyktował rzut wolny przeciwko gospodarzom, a niezadowolony z tej decyzji zawodnik Pomorzanki podbiegł do arbitra i z wulgarnymi słowami: „co ty kur... odp.." z rozpędu uderzył go głową w twarz.

Sędzia natychmiast upadł na ziemię i zaczęła mu lecieć krew. Zamroczonemu sędziemu pomogli dojść do szatni zawodnicy Zorzy II Dobrzany. W tym momencie podbiegł bramkarz Pomorzanki, który splunął arbitrowi w twarz. Na miejsce została wezwana policja i karetka, a sędzia trafił do szpitala.

Solidarni z pobitym kolegą szczecińscy sędziowie zamierzają dążyć do ukarania sprawców oraz doprowadzić do tego, by pobity arbiter otrzymał odszkodowanie i zadośćuczynienie. Sprawą zapewne zajmie się prokuratura, a niezależnie od tego postępowanie wszczął także Wydział Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Od przedstawicieli ZZPN dowiedzieliśmy się także, że w tym roku to już siódmy przypadek naruszenia nietykalności sędziowskiej. ©℗ (mij)

Komentarze

Tencowielepiej
Sędziowie to sędziowie czyli też ludzie i mogą się mylić lub pomylić co w konsekwencji może kogoś nie zadowolic i wręcz przeciwnie ale bić dziecko to już inna sprawa i uważam że powinni tego kreatyna dopaść w imieniu prawa i odizolowac od ludzi oraz zabronić jakichkolwiek występów publicznych w nieważne jakiej dyscyplinie!
2019-10-15 20:12:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie