Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Dwie osoby zatrzymane w związku z pobiciem w Stargardzie

Data publikacji: 2019-11-02 20:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-04 22:10
Dwie osoby zatrzymane w związku z pobiciem w Stargardzie
 

Policja zatrzymała w sobotę dwie osoby w związku z pobiciem dwóch mężczyzn z użyciem ostrego narzędzia w Stargardzie. Trwają czynności, by zatrzymać trzecią osobę, głównego sprawcę zdarzenia – poinformował PAP oficer prasowy stargardzkiej policji.

W czwartek po godz. 21.00 w rejonie galerii Starówka przy skrzyżowaniu ulic: Grodzka– Bolesława Krzywoustego-Kazimierza Wielkiego doszło do pobicia dwóch mężczyzn w wieku 25 lat i 26 lat. Jeden ze sprawców użył najprawdopodobniej ostrego narzędzia, powodując obrażenia u pokrzywdzonych, którzy trafili do szpitala.

- Do tego zdarzenia zatrzymane zostały dwie osoby. Jedna to osoba nieletnia, która po wykonaniu z nią czynności została zwolniona. Drugą osobą zatrzymaną jest 17-latek, który pozostaje do dyspozycji prokuratora. Jutro mają z nim być przeprowadzane czynności. Znamy też personalia głównego sprawcy. Trwają intensywne czynności, by go zatrzymać – poinformował w sobotę PAP oficer prasowy KMP w Stargardzie st. asp. Krzysztof Wojsznarowicz.

Dodał, że w ustaleniu osób bezpośrednio związanych z pobiciem pomogli świadkowie i pokrzywdzeni.

Wojsznarowicz poinformował, że policja ustala okoliczności zdarzenia i motyw sprawców. Wstępnie wykluczono, by sprawcy i pokrzywdzone osoby się znały. Zaznaczył, że na tym etapie postępowania nie może podać więcej informacji.

(PAP)

Fot. Robert Wojciechowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

endi
2019-11-02 21:42:09
złapać; następnie pourywać łby gnojom.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ