poniedziałek, 27 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Zając wystartuje w wyborach

Zając wystartuje w wyborach

Zając wystartuje w wyborach
Data publikacji: 2018-08-20 19:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:52
Wywietleń: 994 346717

Pierwszym oficjalnym kandydatem na stanowisko prezydenta Stargardu jest dotychczasowy prezydent miasta Rafał Zając. Ogłaszając decyzję na swoim profilu na portalu społecznościowym, R. Zając ponownie oddał się stargardzianom do dyspozycji i poprosił ich o zaufanie.

Prezydent Stargardu zaznacza, że podejmując swe obowiązki, wraz z całym sprawdzonym zespołem współpracowników po przedterminowych wyborach samorządowych w kwietniu ub.r., starał się ten czas dobrze i ciężko przepracować, aby wszyscy czuli satysfakcję z rozwoju Stargardu. R. Zając podkreśla, że choć przez ten krótki czas dużo udało się zrobić, to wciąż ma świadomość, że można dokonać wielu dalszych znaczących zmian. Dlatego, aby dać szansę na jeszcze większą poprawę jakości życia w mieście, postanowił oddać się stargardzianom do dyspozycji również podczas zbliżających się wyborów.

– Powierzam wam swoje zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę – twierdzi Rafał Zając. – Stargard nabiera sił, staje się coraz atrakcyjniejszym do życia miastem. To efekt rozwoju gospodarczego i umiejętnego wykorzystywania potencjału, jakim bez wątpienia jest rozwijający się przemysł. Szalenie ważne jest niezmarnowanie tej szansy rozwojowej, na którą przez ostatnie lata pracowaliśmy. Stargard mądrze zarządzany może przez najbliższe pięć lat stać się miastem jeszcze lepszym do zamieszkania.

Prezydent zapewnia przy tym, że nie brakuje mu odwagi do podejmowania dużych wyzwań, do patrzenia na Stargard bez żadnych kompleksów. Tę siłę i odwagę czerpie także ze wsparcia mieszkańców. Gwarantuje, że ma sprawdzony program dla miasta, wypróbowany zespół współpracowników, wiedzę, doświadczenie oraz pasję. Prosi więc wyborców o zaufanie. Rafał Zając ma 43 lata. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim i studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej i pracy socjalnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1999 r. pracuje w Urzędzie Miejskim w Stargardzie. Najpierw jako młodszy referent, potem naczelnik wydziału spraw społecznych, a od 2006 r. jako wiceprezydent miasta odpowiadał za sprawy społeczne oraz gospodarki komunalnej i budżetowej. Po śmierci prezydenta miasta Sławomira Pajora wziął udział w przedterminowych wyborach, w których pokonał dwoje kontrkandydatów. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Komentarze

Człowiek
Zlikwidowanie historycznych stajni pruskich? Wstawienie klocków blokowych przy ulicy szczecińskiej? Inwestycje wycinające drogie drzewa zostawiające krzaczory, które ludziom utrudniają mobilność na chodnikach?" Rondo mac chyba za kasę likwidujące całkowicie mobilność szczecińskiej? [...]
2018-09-22 09:56:52
8
Ciekawe, jak daleko można zajechać na poprzedniku.
2018-08-21 06:50:52
,
A to niespodzianka, aż nie do wiary.
2018-08-20 20:51:52
321
Pkt 1 do programu:legalizacja wyscigow na starym lotnisku itd. to juz bedzie duze popracie w miescie ,lepsze to niz debile sebixy ktorzy rozwalaja sie po centrum ,ps co z budowa centrum dyst.Lidla gdzie mialo 200 osob pracowac ? w necie cisza, moze Kurier ogarnie temat?:)))
2018-08-20 20:37:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Na jakie wydarzenie czekasz najbardziej?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie