sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Stargardzie wygrał Zając

W Stargardzie wygrał Zając

W Stargardzie wygrał Zając
Data publikacji: 2017-04-10 06:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:33
Wywietleń: 3290 237150

W przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu bezkonkurencyjny okazał się Rafał Zając. Dotychczasowy wiceprezydent miasta uzyskał 22 672 głosy - 87,56 proc. Na Ireneusza Rogowskiego z PiS zagłosowało 2 760 osób (10,6 proc.), a Zofia Ławrynowicz z Platformy Samorządowej uzyskała 452 głosy (1,75 proc.).

Wybory ogłoszono z powodu nagłej śmierci dotychczasowego prezydenta Sławomira Pajora w styczniu br.

(t)

Fot. A. Słaba

Komentarze

Nie dziwi nic
PiS ostrzył sobie zęby aby zacząć zawłaszczać samorządy i wprowadzać swój dyktat i niewolę.Mądrość lokalnej społeczności i sprzeciw przeciwko takim zapędom jest dla PiSu jak kubeł zimnej wody w perspektywie wyborów.To Was dokładnie czeka.Możecie zacząć się pakować.Już bardziej nie da się być znienawidzonym.
2017-04-11 09:44:32
Do: @Do @Szczecinianin
A co mnie obchodzi KOD, mam na niego tak samo wyjechane jak na pis i PO, widać po twoim komentarzu że jesteś pisowskim trollem, może i opłacanym za "mądre" wpisy, powtórzę: wasza maksyma na przetrwanie to: "Kto nie z nami ten przeciwko nam".
2017-04-10 13:20:51
miki
To gdzie te korzystne dla PiS-u sondaże?
2017-04-10 13:01:02
gm
Gratuluję nowemu prezydentowi. To nie PiS i nie Po. To sprawdzony Samorząd mieszkańcy Stargardu Wybrali. Nie wierzą politykom. To siła małych ojczyzn, nasza siła.
2017-04-10 10:51:28
grzes
Mądrzy Obywatele - Gratuluję!!! Ja to postrzegam, jako pierwszy krok do ewolucyjnego odsuwania starych układów żerujących na majątku narodowym od 1989 roku. Tragiczne efekty rozdziobywania majątku narodowego przez okupujące parlament czy senat tych samych osób, które dkooptowywały do siebie rodziny, znajomych, kochanki i kochanków - w taki sposob, zeby jak wykłych, uczciwych ludzi trzymac do siebie na odległość. Zeby nie patrszyły na ręce. A więc mamy początek odsuwania ma.i, która zawłaszczyła nasze Państwo w kazdym wymiarze. Gratulacje i życzenia , także na Święta ZMARTWYCHWSTANIA PANSKIEGO,ABY ZMARTWYCHWSTAŁY PAN JEZUS DAŁA SIŁĘ WYTRWAŁOŚCI W TYCH MADRYCH - BARDZO DOJRZAŁYCH DZIAŁANIACH I DAŁ SIŁĘ WYTRWANIA W TEJ MADROSIC DO WYBORÓW W 2018 ROKU.
2017-04-10 10:45:03
@Do @Szczecinianin
Za to POpaprańcy wygrali 87:1,75! KODomito jest nowa afera w KOD człowiek z helikopterem na głowie czyli dyrygent kapeli KOD jest podejrzany że kierował gangiem handlującym ludźmi?!
2017-04-10 10:09:20
Stefan
Brawo Stargard! Zrobiliście to co należało zrobić ,oddzielić ziarno od plew.
2017-04-10 10:08:14
Do @Szczecinianin
Wy pisowcy potraficie w sposób mistrzowski przekuć totalną porażkę w sukces, a obrażanie każdego kto nie jest z wami to u was chleb powszedni. 27-1 to za mało, teraz 87-10 też was niczego nie uczy, przerżnęliście z kretesem i tak będzie za rok we wszystkich miastach jeżeli oczywiście nie będziecie manipulować ordynacją. A i to wam nic nie pomoże bo ludzie mają dość rządów niezrównoważonych ludzików.
2017-04-10 09:42:39
Brawo Stargard
Wynik Platformy Obywatelskiej w Stargardzie to 1,75% głosów - BRAWO Stargardzianie! PIS też dostał kopa ale mniejszego!
2017-04-10 09:27:29
SromotnikBezwstydny
Brawo Stargard! Przynajmniej swoje parki i lasy ocalicie! Pokazaliście PiSdzielcom i POpaprańcom gdzie ręka się zgina!
2017-04-10 08:52:35
@Szczecinianin
Zapomniałeś lemingu że Zofia Ławrynowicz jest z PO - jej wynik to 1,75% a wynik PIS to 10,6%! Widać że PO wstydzi się swojego szyldu i w wyborach samorządowych będzie się ukrywać pod nazwą Platformy Samorządowej!
2017-04-10 08:37:05
Szczecinianin
Stargardzianie!!!Gratuluję wyboru.Pokazaliście Pisiorom miejsce w szyku. Tak trzymać.
2017-04-10 08:28:04
brawo
Wspaniałe potwierdzenie powiedzenia, aby nie oceniać ludzi po wyglądzie.
2017-04-10 08:10:46