środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zaatakował ratownika medycznego i uciekł

Zaatakował ratownika medycznego i uciekł

Zaatakował ratownika medycznego i uciekł
Data publikacji: 2020-08-11 13:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-11 16:37
Wywietleń: 1026 469234

Po raz kolejny został zaatakowany jeden z naszych ratowników medycznych – poinformowała we wtorek Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Agresor był pod wpływem alkoholu. 

– Interwencja miała miejsce minionej nocy około godziny 3 w Pobierowie. Zespół otrzymał zgłoszenie dotyczące 68-letniego mężczyzny, który miał zasłabnąć i stracić przytomność. W chwili przybycia na miejsce ratowników medycznych pacjent był przytomny i skarżył się na ból w klatce piersiowej. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że u mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia, więc uciskali jego klatkę piersiową – relacjonuje WSPR. 

Ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu pacjenta do szpitala. Niestety na miejscu stał się on bardzo agresywny. Zaczął ubliżać jednemu z ratowników, szarpał go, uderzył, zniszczył telefon, po czym uciekł. O zdarzeniu poinformowano policję. Agresor zamiast do szpitala, trafił więc w ręce policjantów. 

(p)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

SPRAWIEDLIWOŚĆ
DORWAĆ I UKARAĆ NATYCHMIAST SZCZYTY ZERO SENTYMENTU DLA TAKICH NAZIOLI RATOWNICY SĄ POZA AGRESJĄ.DO ROBOTY POLICJO I PROKURATURO I SĄDZIE.STOP AGRESJI WOBEC RATUJĄCYCH ZYCIE.WIELKIE STOP PANOWIE DZIENNIKARZE DO ROBOTY TĘPIĆ DRANI BEZ RÓŻNIC POLITYCZNYCH STOP WOBEC AG
2020-08-11 16:04:14
nazi
o odzyskał przytomnośc i zobaczył że jakiś chłop go całuje w usta znaczy robi sztuczne oddychanie długo nie myśląc to jebnoł ratownikowi w pysk i spierdolił myslał że to geje i reszta bandy pedałów go molestuje. jestem za aby ładne ratowniczki medyczne udzielały pierwszej pomocy po 22.00 godzinie w nocy.:)
2020-08-11 15:43:56
grrr
Dorwać takiego i niech na kolanach przeprasza ratowników, a za karę przez miesiąc codziennie sprzątałby wszystkie karetki - za darmo. To by dopiero była kara!
2020-08-11 15:11:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie