sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Agresywny pasażer promu. Do Szwecji nie popłynął

Agresywny pasażer promu. Do Szwecji nie popłynął

Agresywny pasażer promu. Do Szwecji nie popłynął
Data publikacji: 2020-01-13 12:50
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-15 13:17
Wywietleń: 2304 437698

Czterdziestokilkulatek z województwa śląskiego chciał płynąć promem ze Świnoujścia do Szwecji. Był jednak tak agresywny, że musiał opuścić pokład. Pijanego wyprowadzili na ląd funkcjonariusze Straży Granicznej.

O interwencję do Placówki Straży Granicznej zwróciła się ochrona promu. 46-letni pasażer był bowiem agresywny. Tak samo się zachowywał wobec pograniczników - jednego z nich wielokrotnie popychał, nie stosował się do ich poleceń. By wyprowadzić z na ląd Ślązaka, funkcjonariusze musieli użyć wobec niego środków przymusu bezpośredniego. 

Ponieważ 46-latek był nadal silnie pobudzony, strażnicy graniczni ratowników medycznych. Do nich także mężczyzna okazywał agresję i dopuszczał się gróźb.

- Nie wymagał hospitalizacji, był nietrzeźwy - informuje kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik prasowy komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku. - 
Dzień później został doprowadzony do prokuratury.

(ip)

Fot. MOSG

Komentarze

Gość
Może nie pojadł na promie, bo jedzenie gorsze jak dla psa, ciekawe co je załoga!!!!
2020-01-15 12:58:14
Jacek
Jeśli trafił na prom Unity to wcale się nie dziwię tam już szmaciarze potrafią podnieść ciśnienie na terminalu nie wspomnę o zachowaniu pracowników na pokładzie promu. Może gościu nie wytrzymał tego hehe
2020-01-13 23:48:50
hmm
popychał funkcjonariusza e ten co ? płakał w kącie ?? już takie mamy służby, masakra... burak kopie tam rowy i czuje się Panem i zarobasem, wpada do PL robić hałas, melinę i pokazówkę, taka to patologia, Wrzucić na miesiąc do aresztu, straci robotę i od razu zrobi się potulny :)
2020-01-13 23:22:58
Sylwester
Niektórym się Sylwester przedłużył.Chyba czas posuchy w Skandynawii jest okropny dla nienasyconych
2020-01-13 16:42:46
%%
- piraci najpierw przetestowali by krewkiego "Hanysa" do czego się nadaje; kuchnia, szorowanie, itd. "Dzień później został doprowadzony do prokuratury." - jak by był "durczok" (tyż nacja) to dostał by jeszcze odszkodowanie. Ma pecha "kasta" na marszu w "fartuszkach przedszkolnych" więc kto obroni biednego?
2020-01-13 15:46:10
%
Piraci to by takiego za burtę wyrzucili i to na środku oceanu :D