Piątek 07 października 2022r. 
REKLAMA

Za szpargałki dla potrzebujących [GALERIA]

Data publikacji: 2018-10-09 23:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:22
Za szpargałki dla potrzebujących
 

Galeria Szpargałek, znajdująca się w ekoporcie przy ulicy Arkońskiej, w środę (10 bm.) będzie otwarta po raz 15. Dzięki robionym tam przez mieszkańcom zakupom przekazano już potrzebującym organizacjom prawie 48 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że w otwartej o godz.11 galerii, kwota ta wzrośnie.

Jeśli ktoś poszukuje pamiętających lata 80. XX w. drewnianych stołów do odrestaurowania - powinien się skierować w środę do do Galerii Szpargałek. Znajdzie też krzesła lub fotele ustawione w kolejnym magazynie, tuż obok szafek czy komód. Najdroższy z oferowanych tam przedmiotów wyceniony jest na 25 punktów, gdzie 1 punkt jest równy 1 zł.

- Galeria Szpargałek bez wątpienia jest prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Odwiedzają ją co drugą środę tłumy gości. Niewielu wychodzi z pustymi rękami. Radość jest podwójna. Nie dość, że dostajemy na miejscu coś, co sami sobie wybierzemy, to na dodatek pomagamy organizacjom pożytku publicznego. W taki sposób mieszkańcy przekazali im do tej pory 48 tysięcy złotych - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

W galerii nie płaci się gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz, należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera w ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Galeria Szpargałek jest czynna w godzinach 11-18.

(g)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A dlatego...,
2018-10-10 10:44:42
że PO i PSL, to partie oszustów i złodziei. Przez nich ludzie przestali mieć do siebie zaufanie.
tobago
2018-10-10 09:07:31
Chyba rozumiem idee przyświecającą temu bezgotówkowemu handlowi, ale wprowadzony system jest zdecydowanie przekombinowany. Kolejne aplikacje i sr.anie z telefonami i inne "nowoczesne" badziewie. Zresztą badziewie tam sprzedają i ono też wyląduje na śmietniku. To jest ten recykling?
A dlaczego...?
2018-10-10 00:52:26
Nie mozna placic pieniedzmi dalej Aktualnymi w obiegu...!! Kto to z tymi punktami wymyslil i dlaczego...?? Moze Kurier znajdzie odpowiedz na to szpargalkowo "punktowe po-suniecie"... ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA