Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Szpargałek rusza po przerwie!

Data publikacji: 2018-08-08 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:17
Szpargałek rusza po przerwie!
 

Po miesięcznej wakacyjnej przerwie wraca Galeria Szpargałek, a w niej setki „nowych” przedmiotów. Na półkach znajdujących się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej ustawiane są już ostatnie „perełki”. Wszystko ma być gotowe na środę (8 sierpnia) na godzinę 11, gdy galeria otworzy drzwi dla mieszkańców.

Galeria liczy 3 pomieszczenia. W każdym znajdują się setki przedmiotów, które nie były już przydatne poprzednim właścicielom. Teraz mają szansę sprawić radość komuś innemu. Wszystkie zostały wyczyszczone, sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa oraz sprawności. Na sam koniec trafiły na półki. Przedmioty są wycenione na 25 punktów, gdzie 1 punkt to 1 złoty. Przykładowo: stare, PRL-owskie krzesła można „dostać” za 15 czy 25 złotych za komplet. Zabawki są już od 1 złotówki. Narty czy buty narciarskie od 15. Są także rowery, mnóstwo obrazów i płyt winylowych.

Przypominamy, że w galerii nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz, należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Dodajmy, że przez 10 edycji Szpargałka udało się przekazać na konta organizacji pożytku publicznego ponad 35 tysięcy złotych!

(isz)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ds
2018-08-08 21:23:52
A numer konta na ktore chce sie wplacic i liste organizacji gdzie znajde bo nie wiem a w artykule nic nie napisano

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ