poniedziałek, 28 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Środa w Galerii Szpargałek

Środa w Galerii Szpargałek

Środa w Galerii Szpargałek
Data publikacji: 2018-03-28 10:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-29 11:33
Wywietleń: 688 320498

W Galerii Szpargałek przy ul. Arkońskiej można już znaleźć setki nowych rzeczy. Będzie okazja zabrać je do domu w środę w godzinach od 11 do 18.

Warto przyjść do pierwszego w Szczecinie „charity shop”, czyli Galerii Szpargałek. Można tam znaleźć mnóstwo „perełek”. Są meble, wiekowe wydawnictwa, płyty winylowe, elementy do wystroju wnętrz oraz bardzo dużo zabawek.

„Szpargałek” prowadzi Zakład Usług Komunalnych. Przedmioty z segregacji odpadów są przygotowywane do ponownego użycia.

Poszczególnym przedmiotom przydzielono maksymalnie 25 pkt (1 pkt równa się 1 zł). Nie ma obrotu gotówką. W ekoporcie do dyspozycji jest komputer, z którego dowolną kwotę można wpłacić na wybraną organizację. Do tej pory, przez trzy środy, mieszkańcy przekazali blisko 12 tysięcy złotych. Listę tych organizacji można znaleźć na stronie www.ekoporty.szczecin.pl. Znajduje się tam również katalog dostępnych przedmiotów.

(KaNa)

Fot. ZUK

Komentarze

Lub inaczej
1111 drobiazgow... bo 1001 juz istnieje od dawna !
2018-03-28 23:44:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”