Środa, 06 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Za radio do aresztu

Data publikacji: 15 października 2015 r. 11:20
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:30
Za radio do aresztu
Fot. Robert Stachnik  

Szczecińscy wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 21- latka, który włamał się do  samochodu i ukradł z niego radioodtwarzacz. Funkcjonariusze odzyskali ukradzione mienie a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za  kradzież z włamaniem może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w nocy na terenie Szczecina. Młody mężczyzna wracający z imprezy zakrapianej alkoholem włamał się do zaparkowanego na ulicy w centrum miasta Nissana Primastar. Po dostaniu się do wnętrza pojazdu ukradł z niego radioodtwarzacz. 

Na widok nieumundurowanego patrolu,  który został skierowany w miejsce zdarzenia 21- latek odrzucił ukradzione mienie i próbował oddalić się. 

Podejrzewany został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. 

Funkcjonariusze poddali go badaniu na trzeźwość, które wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Kiedy młodzieniec trzeźwiał policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo zbierali materiał dowodowy niezbędny do postawienia 21- latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem. 

Podejrzanemu zgodnie z kodeksem karnym za popełniony czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszych jego losach wkrótce zadecyduje sąd. 

21- latek nie był wcześniej notowany. Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie przekazane zostanie właścicielowi.  

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Przesada
2015-10-15 10:56:22
To jeszcze są na świecie nieudacznicy, którzy kradną radia samochodowe?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA