niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Areszt za rozboje

Areszt za rozboje

Areszt za rozboje
Data publikacji: 2015-10-13 13:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1269 28150

 

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 21- latka, który usłyszał zarzuty za  rozboje, kradzież rozbójniczą oraz pobicie. Czynów tych mężczyzna dopuścił się w centrum miasta. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 21- latka trzymiesięczny areszt.

W poniedziałek kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali młodego mężczyznę, który był podejrzewany o dokonanie kilku rozbojów w centrum miasta. 21- latek był zdziwiony wizytą mundurowych w swoim mieszkaniu.

W trakcie rozmowy okazało się, że ten młody mężczyzna dokonał kilku takich czynów. W każdym z przypadków sposób działania był taki sam. Sprawca grożąc użyciem noża zażądał od osób pokrzywdzonych wydania wartościowych przedmiotów, telefonów komórkowych i pieniędzy. W taki sposób 21- latek okradł cztery osoby.

Dalsza praca policjantów ze Śródmieścia doprowadziła do ustalenia, że ten sam mężczyzna jest odpowiedzialny za kolejny rozbój. Kryminalni ustalili, że 21- latek chwycił pokrzywdzonego za kurtkę i zaciągnął w podwórze a następnie uderzał go pięściami po całym ciele. Sprawca zabrał buty, telefon komórkowy oraz kartę do bankomatu.

Zabrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów rozboju, kradzieży rozbójniczej oraz pobicia.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 21- latka trzymiesięczny areszt.

Za te przestępstwa sprawcy może grozić nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(isz)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie