czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wyszedł w piżamie, bez butów. Policjanci odnaleźli zaginionego

Wyszedł w piżamie, bez butów. Policjanci odnaleźli zaginionego

Wyszedł w piżamie, bez butów. Policjanci odnaleźli zaginionego
Data publikacji: 2019-05-15 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 1433 391145

Goleniowscy policjanci poszukiwali zaginionego 75-letniego mężczyzny, który choruje na zaniki pamięci i cukrzycę. Nie informując domowników wyszedł on z domu. Dzięki zaangażowaniu mundurowych i sprawnej akcji poszukiwawczej mężczyzna został odnaleziony na terenie leśnym przy ul. Przestrzennej w Goleniowie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie po godzinie 18 otrzymał telefoniczne zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która powiadomiła o tym, że jej 75-letni mąż, który choruję na cukrzycę i posiada zaniki pamięci opuścił mieszkanie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyszedł z domu ubrany jedynie w piżamę i skarpety. Kobieta oświadczyła ponadto, że mąż musi przyjąć leki, gdyż ich brak może realnie zagrozić jego życiu i zdrowiu.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W akcji wzięło udział 15 policjantów oraz patrol Straży Miejskiej. Miejsca, w których mógł znajdować się zaginiony, wskazała żona poszukiwanego mężczyzny.

Przeszukano ulice przyległe do miejsca zamieszkania mężczyzny oraz tereny przyleśne. 75-latek, cały i zdrowy, został odnaleziony w terenie leśnym w Goleniowie. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

(reg)

Fot. policja

Komentarze

do @ bieta
- dlaczego "Nawiasem"? Te lasy tak wyglądają ponieważ istnieje "demokracja liberalna", czyli kapitalizm. Jeśli się zarobi na wycince lasu to lasu "nima", jeśli nie to jest "puszcza". Na tym zdjęciu widać iż "dziadka" można szybciej znaleźć, gdy "tak teraz wyglądają nasze lasy".
2019-05-15 20:51:49
bieta
Nawiasem mówiąc: tak teraz w wielu miejscach wyglądają nasze lasy...
2019-05-15 19:39:01
bieta
Nawiasem mówiąc : tak teraz wyglądają nasze lasy...
2019-05-15 19:35:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie