piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Izzy odnalazł wyziębionego mężczyznę

Izzy odnalazł wyziębionego mężczyznę

Izzy odnalazł wyziębionego mężczyznę
Data publikacji: 2018-12-16 21:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:27
Wywietleń: 1610 367162

Pies policyjny Izzy udowodnił, że posiada doskonały zmysł węchu. Pomógł swojemu przewodnikowi odnaleźć mężczyznę, który zasnął w parku. Z uwagi na niskie temperatury jego życie było zagrożone.

Osoby spacerujące po parku Zdrojowym w Świnoujściu poinformowały patrolujących miasto funkcjonariuszy, że na jednej z ławek zauważyli leżącą protezę nogi i stojący obok rower, który nie był w żaden sposób zabezpieczony. Policjanci pojechali sprawdzić zgłoszenie.

– Odnaleźli wskazane przez spacerowiczów przedmioty, a w niewielkiej odległości od ławki zauważyli jeszcze plecak, w którym znajdowały się butelki z piwem. Z uwagi na późną porę, niską temperaturę panującą na zewnątrz i podejrzenie, że właścicielowi rzeczy mogło stać się coś złego, mundurowi podjęli decyzję o użyciu psa służbowego – relacjonuje asp. Magdalena Figarska.

Do tropienia przystąpił przewodnik – mł. asp. Grzegorz Krajewski wraz z owczarkiem belgijskim o imieniu Izzy. Pies pod czujnym okiem swojego przewodnika szybko podjął trop. Dzięki doskonałemu wyszkoleniu odnalazł mężczyznę, który leżał na ziemi w zupełnie innej części parku i był pod silnym wpływem alkoholu. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. 

(p)

Fot. policja

Komentarze

ehh
Dlaczego takie łajzy angażują do pracy tylu ludzi? Pewnie nawet sobie nie zdawał sprawy z powagi sytuacji, a tak znowu może to powtórzyć, aż się do igra. Za to psiak i jego pan spisali się na medal - brawo.
2018-12-17 06:52:35

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie