Czwartek 18 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Zaginione dziewczynki odnalezione

Data publikacji: 2018-11-16 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:25
Zaginione dziewczynki odnalezione
 

Z przekazanych przed chwilą informacji od policjantów z Polic wynika, że w piątek około godz. 11 obie zaginione dziewczynki powróciły do swoich miejsc zamieszkania. Poszukiwania zostały zakończone. 

Dwie dziewczynki z Polic w czwartek po lekcjach nie wróciły do swoich domów. Poszukiwania 10- i 12-latki trwały niemal do piątkowego południa. Potwierdziły się wcześniejsze ustalenia policji, że mogły zaplanować i zrealizować ucieczkę z domu. Na szczęście są całe i zdrowe. Ale na nogi postawiły policjantów i wielu mieszkańców Polic i Szczecina. Poszukiwania prowadzone były na terenie tych dwóch powiatów.

Zgłoszenie o zaginięciu dzieci rodzice złożyli w czwartek ok. godz. 21. Ostatni kontakt telefoniczny z nimi mieli ok. godz. 17, potem wyłączyły telefon. Według ustaleń policji dziewczynki po godz. 21 weszły na stację paliw w Policach, skorzystały z toalety. Nagranie z monitoringu na stacji nie wskazywało, by w ich zachowaniu było coś niepokojącego, zachowywały się normalnie, były uśmiechnięte. 

- Trwa akcja poszukiwawcza, policjanci sprawdzają różne miejsca i adresy wskazane przez rodzinę tych dziewczynek, nie tylko na terenie Polic - mówiła jeszcze w piątek rano Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Z naszych ustaleń wynika, że dziewczyny zapowiadały, że nie wrócą do domu, a dla 12-latki nie jest to pierwsza ucieczka. 

Policjanci jednak przyznają, że nawet gdy ustalenia wskazują na zaplanowaną ucieczkę, tego rodzaju sprawy traktują bardzo poważnie. Na szczęście dziewczynki się odnalazły. Same wróciły do swoich domów. To nie zakończyło sprawy. Policjanci ustalają, gdzie przebywały przez całą noc, a także okoliczności ich zaginięcia oraz ich sytuację w domu.

(gan) (p)

Fot. Facebook

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

By nie dokonaly... ??
2018-11-16 21:48:13
Raz jeszcze podobnej Glupoty... to obciazyc Je kosztami Poszukiwania... to moze szybciej "otrzezwieja" i na przyszlosc ??/!! A Kto i kiedy ( znaczy sie za 6 i 8 lat !!) mial by rozpoczac spalcanie tych Kosztow... to juz w Rodzinie niech sie Sami dogadaja !! Gdyz jak na razie Najwieksza Strate... poniesli Podatnicy !!
swinoujscianka
2018-11-16 19:59:47
Sądzę, że moi przedmówcy wskazują na przyczynę kolejnych ucieczek z domu.... Coś jest nie tak w tych rodzinach..... Życzę oczywiście, żeby rodziny chciały i umiały same sobie z tym problemem poradzić. A dorośli niech zweryfikują co jest na rzeczy...... Życzę wszystkiego, co najlepsze.....
k
2018-11-16 17:27:14
Pamiętajcie ,że nie wolno bić dzieci ! / a przydałoby się parę pasów od ojca i ścierą po łebkach od mamusi /. Oczywiście cos jest nie tak w tych rodzinach . No , ale wybitne instytucje wychowacze na pewno to naprawią ?
Pan Pasek
2018-11-16 13:45:13
Zabrakło dla mnie miejsca w tej rodzinie:(
scorpio
2018-11-16 12:40:43
Z informacji Radia Szczecin starsza uciekala z domu juz wczesniej . Smutne ....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA