poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zaginione dziewczynki odnalezione

Zaginione dziewczynki odnalezione

Zaginione dziewczynki odnalezione
Data publikacji: 2018-11-16 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:25
Wywietleń: 2932 361734

Z przekazanych przed chwilą informacji od policjantów z Polic wynika, że w piątek około godz. 11 obie zaginione dziewczynki powróciły do swoich miejsc zamieszkania. Poszukiwania zostały zakończone. 

Dwie dziewczynki z Polic w czwartek po lekcjach nie wróciły do swoich domów. Poszukiwania 10- i 12-latki trwały niemal do piątkowego południa. Potwierdziły się wcześniejsze ustalenia policji, że mogły zaplanować i zrealizować ucieczkę z domu. Na szczęście są całe i zdrowe. Ale na nogi postawiły policjantów i wielu mieszkańców Polic i Szczecina. Poszukiwania prowadzone były na terenie tych dwóch powiatów.

Zgłoszenie o zaginięciu dzieci rodzice złożyli w czwartek ok. godz. 21. Ostatni kontakt telefoniczny z nimi mieli ok. godz. 17, potem wyłączyły telefon. Według ustaleń policji dziewczynki po godz. 21 weszły na stację paliw w Policach, skorzystały z toalety. Nagranie z monitoringu na stacji nie wskazywało, by w ich zachowaniu było coś niepokojącego, zachowywały się normalnie, były uśmiechnięte. 

- Trwa akcja poszukiwawcza, policjanci sprawdzają różne miejsca i adresy wskazane przez rodzinę tych dziewczynek, nie tylko na terenie Polic - mówiła jeszcze w piątek rano Irena Kornicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Z naszych ustaleń wynika, że dziewczyny zapowiadały, że nie wrócą do domu, a dla 12-latki nie jest to pierwsza ucieczka. 

Policjanci jednak przyznają, że nawet gdy ustalenia wskazują na zaplanowaną ucieczkę, tego rodzaju sprawy traktują bardzo poważnie. Na szczęście dziewczynki się odnalazły. Same wróciły do swoich domów. To nie zakończyło sprawy. Policjanci ustalają, gdzie przebywały przez całą noc, a także okoliczności ich zaginięcia oraz ich sytuację w domu.

(gan) (p)

Fot. Facebook

Komentarze

By nie dokonaly... ??
Raz jeszcze podobnej Glupoty... to obciazyc Je kosztami Poszukiwania... to moze szybciej "otrzezwieja" i na przyszlosc ??/!! A Kto i kiedy ( znaczy sie za 6 i 8 lat !!) mial by rozpoczac spalcanie tych Kosztow... to juz w Rodzinie niech sie Sami dogadaja !! Gdyz jak na razie Najwieksza Strate... poniesli Podatnicy !!
2018-11-16 21:48:13
swinoujscianka
Sądzę, że moi przedmówcy wskazują na przyczynę kolejnych ucieczek z domu.... Coś jest nie tak w tych rodzinach..... Życzę oczywiście, żeby rodziny chciały i umiały same sobie z tym problemem poradzić. A dorośli niech zweryfikują co jest na rzeczy...... Życzę wszystkiego, co najlepsze.....
2018-11-16 19:59:47
k
Pamiętajcie ,że nie wolno bić dzieci ! / a przydałoby się parę pasów od ojca i ścierą po łebkach od mamusi /. Oczywiście cos jest nie tak w tych rodzinach . No , ale wybitne instytucje wychowacze na pewno to naprawią ?
2018-11-16 17:27:14
Pan Pasek
Zabrakło dla mnie miejsca w tej rodzinie:(
2018-11-16 13:45:13
scorpio
Z informacji Radia Szczecin starsza uciekala z domu juz wczesniej . Smutne ....
2018-11-16 12:40:43

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie