wtorek, 25 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Wiosna liczy na mandat

Wiosna liczy na mandat

Wiosna liczy na mandat
Data publikacji: 2019-05-24 18:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-25 13:38
Wywietleń: 756 393214

- Jesteśmy ugrupowaniem, które bardzo silnie stawia na kobiety i będzie dążyć do przywrócenia w Polsce pełni praw reprodukcyjnych - mówiła na piątkowej konferencji Anita Kucharska-Dziedzic, jedynka na listach Wiosny Roberta Biedronia w naszym okręgu. Kandydatka zwróciła się też z apelem do mieszkańców Pomorza Zachodniego i województwa lubuskiego, aby poszli w najbliższą niedzielę na głosowanie.

Spotkanie z mediami było okazją do podsumowania kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

- Cieszymy się, że jest to już finisz kampanii i mamy nadzieję, iż nasza ciężka praca zostanie wynagrodzona głosami wyborców - podkreślała Kucharska - Dziedzic. - Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, którzy propagowali w regionie nasz program.

Jak przyznała Kucharska Dziedzic, kluczowymi dla Wiosny sprawami, o które partia będzie zabiegać w Parlamencie Europejskim są m.in.: rozwój edukacji, problem dyskryminacji kobiet i niepełnosprawnych oraz finansowanie organizacji pozarządowych.

- Liczymy na to, że w naszym okręgu będzie wysoka frekwencja i jeden z mandatów przypadnie Wiośnie - dodała.

(KK)

Fot. Kamil Krukowski

Komentarze

P.
Cisza wyborcza: https://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/trwa-cisza-wyborcza/
2019-05-25 13:38:25
Miś
Wiosna Średniowiecza
2019-05-25 00:39:02
as
palikociarnia pod inną postacią.głównie zajmuja sie obyczajówką .0 pomysłu na gospodarkę.że tez tylu ludzi można nabrać na to wielkie nic
2019-05-24 23:11:11
bełkot
" prawa reprodukcyjne " - to dot. homoseksualistów , czy chodzi o reprodukcję stada na wiosnę ? Nie wiem jak można mamrotać o dyskryminacji kobiet , o nietolerancji wobec homo itd . W Polsce i bez "wiosny " każdy ma równe prawa więc "wiosna " jest niepotrzebna . Zero mandatów .
2019-05-24 23:00:17
krotko
NIE chcemy was w SZczecinie.Wystarczy,ze PAN BOG pokaral nas totalnymi.
2019-05-24 22:50:54
Wiosna liczy na mandat ?
Ale chyba tylko Karny ! I jak tak dalej pojdzie, to w Szczecinie bedzie Wiecej Po-litykow... jak pracownikow ??
2019-05-24 22:39:55
obserwator
jakie pasztety
2019-05-24 22:28:48
cxi
Nie wiem, czy WIOSNA otrzyma u nas mandat, ale ma mój głos także i wcale na to nie miał wpływu film Sekielskich. Wierzę jednak w szczerość Biedronia, a przy tym nikt nie może zakwestionować jego otwartości i tego co zrobił faktycznie w Słupsku. Był także rzetelnym Posłem, nie ukrywającym swojej orientacji, a kiedy należało się wykazać duża cywilną odwagą w tym zakresie. Zaznaczam, że jestem żonaty i dzieciaty.
2019-05-24 22:23:08
jeszcze trochę reprodukcyjny
- ta mała w czerwonym to już w trakcie reprodukcyjnym? Mogę PO_móc w reprodukowaniu.
2019-05-24 21:47:34
radek
Chyba na mandat za Głópotę i głos rozsądku
2019-05-24 21:29:16
"ciężka praca" Kucharskiej-Dziedzic.
Za takie pieprzenie rzeczywiście powinien być mandat.
2019-05-24 21:11:00
Wybieram Wiosnę.
Ja też głosuję na Wiosnę. PiS ma propagandę jak do idiotów i jest to partia wodzowska, łamią Konstytucję. Wybieram Wiosnę.
2019-05-24 20:58:13
Wódz OTUA
Jeśli chcą mandat,to niech się zwrócą do policji...na pewno dostaną.Ja bym im wypisał najwyższy...zasłużyły sobie.
2019-05-24 20:43:09
oświecony były PISior
Macie mój głos wraz z większością pań z mojej firmy kibicujemy "Wiośnie" , aby uporządkować sprawy rozdziału Tronu od Ołtarza , nikt inny na to się nie odważył ....