Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

„Weź mnie KURIEREM do domu”. Aslan – bardzo inteligentny pies!

Data publikacji: 2022-12-10 08:22
Ostatnia aktualizacja: 2022-12-10 19:25
„Weź mnie KURIEREM do domu”. Aslan – bardzo inteligentny pies!
Aslan – wesoły, temperamentny mieszaniec czeka na dom. Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt  

Kto marzy o mądrym czworonożnym przyjacielu, powinien poznać Aslana. I najlepiej z tym nie zwlekać. Dwuletni mieszaniec, który ma w sobie coś z teriera, od zaraz zamieni schronisko na ciepły dom.

Piesek trafił do szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt pod koniec wakacji, dokładnie 29 sierpnia tego roku. Został dowieziony przez samochód pogotowia interwencyjnego z Warszewa, z ul. Dzierżonia, spod sklepu „Żabka”.

– We krwi Aslana na pewno płynie domieszka krwi teriera – opowiadają o nim pracownicy schroniska. – Nowy właściciel musi wiedzieć, że znudzony terier to problemowy terier, jego szkolenie jest mozolne, ale rezultaty zapewnione. Bo Aslan to bardzo inteligentny pies!

Według ich opinii, Aslan wymaga konsekwencji. Nic jednak na siłę – wszystko sposobem.

– Jest to temperamentny pies, wesoły, niezależny, czasem nieustępliwy, wymagający poświecenia mu czasu – uprzedzają.

Kto jest na to gotów i chciałby Aslana (355/22) – lub jakąkolwiek inną równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę czy kocinę przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt – tel. +48 91-487-02-81 (al. Wojska Polskiego 247, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl). Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele – oprócz świąt – w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdą w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

PISia mać !!
2022-12-10 19:17:05
PIS dotrzymał obietnicy Polska w ruinie 2022 schroniska pękają w szwach , na osiedlach pojawia się coraz więcej zwierzaków do przytulenia , bo SUWERENA NIE STAĆ NA UTRZYMANIE I LECZENIE !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA