poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W styczniu stracił prawo jazdy, znów jechał po alkoholu

W styczniu stracił prawo jazdy, znów jechał po alkoholu

W styczniu stracił prawo jazdy, znów jechał po alkoholu
Data publikacji: 2020-06-16 17:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-18 20:16
Wywietleń: 1037 459638

Na początku tego roku stracił uprawnienia do kierowania pojazdami za „jazdę na podwójnym gazie”, a w Boże Ciało znów wsiadł za kółko po alkoholu. Mowa o 53-latku zatrzymanym przez patrol ruchu drogowego polickiej komendy. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze ruchu drogowego z polickiej komendy w miejscowości Tanowo zauważyli samochód marki Renault, którego właściciela w styczniu zatrzymali za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tym razem, widząc zbliżający się z naprzeciwka pojazd, którym kierował znany im 53-letni mieszkaniec powiatu zajechali mu drogę i natychmiast rozpoczęli kontrolę.

- Badanie stanu trzeźwości wykazało, że zatrzymany ma w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Jak widać, nawet po zatrzymaniu prawa jazdy na początku roku kierujący nie wyciągnął żadnych wniosków. Dzięki szybkiej reakcji i czujności policjantów nie doszło do tragedii, a kierowcy za swoje beztroskie zachowanie grożą surowe konsekwencje karne i finansowe - mówi sierż. sztab.Katarzyna Leśnicka.

Ł.T

Fot. Policja

Komentarze

@@i tak
Może i nadmucha żona / jak trzeżwa nadmucha , to głupia / , Ten akurat jechal sam - kto mu mial nadmuchać przechodzień , pies , policjant ? Poza tym , w razie czego na to będzie paragraf .Za wykorzystanie dziecka tez . Bo żadne kary nie zapobiegną uruchomieniu auta i jeżdzie po pijaku .
2020-06-16 22:46:05
@I tak już będzie zawsze
W blokadę nadmucha np. trzeźwa żona, dziecko i co ?? jEDYNE ROZWIĄZANIE TO PASAŻEROWIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA TO ,ŻE WSIEDLI Z TAKIM !!!
2020-06-16 19:08:48
I tak już będzie zawsze
W aucie ma być instalowana fabrycznie BLOKADA ALKOHOLOWA !
2020-06-16 18:35:39
kierowca
Odpowie przed Sądem .I co to zmieni ,skoro nadal jeździ pijany bez uprawnień ? Dla niektórych wyrok to jedynie świstek papieru
2020-06-16 18:14:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie