sobota, 05 grudnia 2020r.

Pijany mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem w warszawskim zoo [FILM]

Data publikacji: 2020-05-22 19:14
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-23 09:49
Pijany mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem w warszawskim zoo
 

23-latek wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim zoo. Świadkowie twierdzą, że próbował podtopić zwierzę, które wskoczyło za nim do fosy. Przedstawiciele ogrodu zoologicznego są zdania, że na niedźwiedzicę napadnięto. 

Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Strażacy - przy pomocy podnośnika - wyciągnęli intruza z wody. Był pijany - miał 1,5 alkoholu w organizmie. Odniósł niewielkie obrażenia.

- Sabina, stara niedźwiedzica, która została napadnięta na swoim wybiegu przez dorosłego mężczyznę fizycznie wyszła z tego zdarzenia bez szwanku, ale jest mocno zestresowana - twierdzą opiekunowie zwierzęcia. W oświadczeniu zoo napisało, że Sabina "jest niedźwiedziem o przeszłości cyrkowej i do obecności ludzi jest przyzwyczajona, jednak absolutnie nie spodziewała się ataku ze strony człowieka. Po zdarzeniu dochodzi do siebie, siedząc w wodzie i porykując nerwowo. Zajmują się nią troskliwi opiekunowie". 

Na tym wybiegu aktualnie mieszkają dwie niedźwiedzice w podeszłym wieku - Sabina i Mała. Na szczęście dla intruza, w momencie zdarzenia na wybiegu była tylko jedna z nich. Jak zaznacza zoo, nie jest ona "już tak sprawnym niedźwiedziem, inaczej człowiek miałby o wiele mniejsze szanse przetrwać to zdarzenie bez poważnych obrażeń". 

(p)

Fot. kadr z filmu

Komentarze

Tomasz
2020-05-23 07:51:35
Naćpany palant z bogatej rodziny nudził się. Bogaty tatuś wyłożył za niego poręczenie w gotówce 400 tysięcy złotych. Szkoda , że Sabina nie przyłożyła mu plomby , po której już by nie wstał.
DesperatJakiś
2020-05-22 19:36:51
Może trenował przed wieczorną "dyskusją" z teściową ? Powinien spróbować z krokodylem, ale od czegoś musiał zacząć ?
DesperatJakiś
2020-05-22 19:27:54
Robił próbę generalną przed sprzeczką z teściową, a na krokodyla się nie ośmielił

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ