Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

W Koszalinie na razie tylko podejrzenia

Data publikacji: 17 marca 2020 r. 14:43
Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2020 r. 11:21
W Koszalinie na razie tylko podejrzenia
 

We wtorkowe (17 marca) przedpołudnie trzech pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przebywało na oddziale obserwacyjno-zakaźnym szpitala wojewódzkiego w Koszalinie. Wszyscy byli w ogólnym stanie zdrowia dobrym.

Jeden z chorych nie będzie dalej hospitalizowany. Testy po badaniach laboratoryjnych wskazały u niego wynik ujemny i został wypisany. Dwaj pozostali pacjenci lecznicy nadal czekają na wyniki.

Korytarze szpitalne znacznie się wyludniły, bo tego dnia dyrekcja w odpowiedzi na krajowy stan zagrożenia epidemicznego zawiesiła do odwołania udzielanie świadczeń planowych na swych oddziałach. Mniej jest nie tylko pacjentów. Część personelu medycznego z lecznicy wzięła urlopy. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Równie pustawo, jak na ulicach Koszalina, bywa na terenie szpitala wojewódzkiego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kolberger
2020-03-17 15:18:48
Nawiazując do podpisu pod zdjęciem. Czy tam kiedykolwiek było pełno? Do szpitala o renomie na poziomie lecznicy w Burkina Faso, trafiają albo masochiści albo desperaci. Wszyscy inni co żyw uciekają do klinik w Szczecinie. To samo dotyczy ulic w tym miasteczku. Mieszkańców niewiele, a turystów nigdy nie było i nie będzie, bo co mieliby tam oglądać :) Czyli koronawirus dla tego miasteczka powiatowego nic nie zmienia. :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA