Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

W czwartek aleja przejezdna

Data publikacji: 25 listopada 2015 r. 13:36
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:35
W czwartek aleja przejezdna
 

Po dwóch poślizgach i pierwszym falstarcie z otwieraniem w czwartek (26.11.) po południu Energopol Scczecin. S.A. zamierza znieść blokady i udostępnić kierowcom nową nitkę jezdni alei Niepodległości od Bramy Portowej do pl. Żołnierza Polskiego. To tym razem - jak zapewnia rzecznik prasowy generalnego wykonawcy inwestycji - informacja pewna. Do ruchu oddana zostanie wyłącznie jezdnia bez możliwości na razie wciąż parkowania na pasie pobocza.

- W czwartek po południu wszystkie trzy pasy nowej jezdni dla samochodów będą przejezdne - zakomunikował nam w środę Jarosław Gaszyński, rzecznik prasowy Energopolu. - To jednak nie oznacza jeszcze definitywnego końca robót w alei. Te potrwają jeszcze kilka dni, do przyszłego tygodnia.

Nadal trwają prace brukarskie w pasie chodnika, w miejscach, gdzie ma się pojawić nowe nasadzenia drzew i krzewów. Z uwagi na fakt, że przez najbliższe dni robotnicy jeszcze nie zejdą z placu przebudowy i nie zniknie stąd niezbędny do prac wykończeniowych sprzęt budowlany, zamknięty pozostanie na ten czas urządzony między jezdnią i ścieżką rowerową wzdłuż jezdni, wykładany kostką, nowy pas drogi z miejscami do parkowania. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA