niedziela, 05 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > W czwartek aleja przejezdna

W czwartek aleja przejezdna

W czwartek aleja przejezdna
Data publikacji: 2015-11-25 13:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1780 42103

Po dwóch poślizgach i pierwszym falstarcie z otwieraniem w czwartek (26.11.) po południu Energopol Scczecin. S.A. zamierza znieść blokady i udostępnić kierowcom nową nitkę jezdni alei Niepodległości od Bramy Portowej do pl. Żołnierza Polskiego. To tym razem - jak zapewnia rzecznik prasowy generalnego wykonawcy inwestycji - informacja pewna. Do ruchu oddana zostanie wyłącznie jezdnia bez możliwości na razie wciąż parkowania na pasie pobocza.

- W czwartek po południu wszystkie trzy pasy nowej jezdni dla samochodów będą przejezdne - zakomunikował nam w środę Jarosław Gaszyński, rzecznik prasowy Energopolu. - To jednak nie oznacza jeszcze definitywnego końca robót w alei. Te potrwają jeszcze kilka dni, do przyszłego tygodnia.

Nadal trwają prace brukarskie w pasie chodnika, w miejscach, gdzie ma się pojawić nowe nasadzenia drzew i krzewów. Z uwagi na fakt, że przez najbliższe dni robotnicy jeszcze nie zejdą z placu przebudowy i nie zniknie stąd niezbędny do prac wykończeniowych sprzęt budowlany, zamknięty pozostanie na ten czas urządzony między jezdnią i ścieżką rowerową wzdłuż jezdni, wykładany kostką, nowy pas drogi z miejscami do parkowania. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna W czwartek aleja przejezdna

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie