niedziela, 20 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Uważaj na Fejsie

Uważaj na Fejsie

Uważaj na Fejsie
Data publikacji: 2016-02-26 11:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 722 121297

Za wiadomość zapłacić trzeba 25 złotych. Plus VAT. Wysyłają te wiadomość ci, którzy chcą otrzymać bony warte 1500 złotych na zakupy w popularnych sklepach odzieżowych. Takie propozycje pojawiają się na Facebooku.

- Wiadomo, że człowiek zawsze szuka sposobów, jakby tutaj zaoszczędzić. Kiedy zobaczyłam, że właściwie za darmo mogę mieć fajne ubrania, pomyślałam, że dlaczego nie spróbować? Opowiedziałam o kuponach moim koleżankom i całe szczęście, że to zrobiłam. Bo one z różnych forów, dowiedziały się już, że to szwindel - opowiada nasza Czytelniczka, pani Asia ze Szczecina.

Co istotne, często do odebrania „fantastycznych" kuponów na zakupy zachęcają nas „znajomi". Tak naprawdę jednak informacje przesyłają oszuści. Gdy zgodzimy się na odebranie talonu, wówczas na innej stronie internetowej, trzeba wybrać sklep, gdzie się go zrealizuje. Potwierdzeniem tego ma być wysłanie sms-a. Niestety, na świetne zakupy nie ma co liczyć, żadnych bonów nie dostaniemy, jest to bowiem kolejny internetowy szwindel.

Na Facebooku nie brakuje natomiast wpisów zadowolonych klientów, zachęcają do jak najszybszego skorzystania z okazji, opowiadają jak to się obkupili i że na pewno jeszcze raz skorzystają z takiej promocji.

- Dana reklama nie zostaje publikowana przez nas. Nie oferujemy takiej promocji. Być może wszedłeś na stronę, która zaktywowała wirusa na Twoim komputerze. Polecamy usunąć pliki cookies oraz wyczyścić historię Twojej przeglądarki. Jeżeli dany problem nie zniknie, to proponujemy zgłosić ten problem do administratora Facebooka - to odpowiedź marki H&M zamieszczona już w grudniu minionego roku na Facebooku.

Strony internetowe, na które przekierowywane są osoby biorące udział w tym rzekomym konkursie, w czwartek nie działały, podobno z powodu przerwy technicznej. ©℗

(kol)

Komentarze

"Właściwie za darmo mogę mieć fajne ubrania, pomyślałam, że dlaczego nie spróbować"
Przecież w Polsce jet wszytko za darmo, półdarmo lub w gratisie a potem sie dziwią ze zostali przekręceni na kaske przez jakiś kombinatorów. Zacznijcie w końcu myśleć a nie ślepo wierzyć w każda pierdołę z internetu.
2016-02-26 14:24:45
.
Pani Asia to zapewne blondynka.
2016-02-26 12:42:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Krokusowa Rewolucja na Wałach Chrobrego

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie