Środa 25 maja 2022r. 
REKLAMA

Uważaj na Fejsie

Data publikacji: 2016-02-26 11:37
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:45
Uważaj na Fejsie
 

Za wiadomość zapłacić trzeba 25 złotych. Plus VAT. Wysyłają te wiadomość ci, którzy chcą otrzymać bony warte 1500 złotych na zakupy w popularnych sklepach odzieżowych. Takie propozycje pojawiają się na Facebooku.

- Wiadomo, że człowiek zawsze szuka sposobów, jakby tutaj zaoszczędzić. Kiedy zobaczyłam, że właściwie za darmo mogę mieć fajne ubrania, pomyślałam, że dlaczego nie spróbować? Opowiedziałam o kuponach moim koleżankom i całe szczęście, że to zrobiłam. Bo one z różnych forów, dowiedziały się już, że to szwindel - opowiada nasza Czytelniczka, pani Asia ze Szczecina.

Co istotne, często do odebrania „fantastycznych" kuponów na zakupy zachęcają nas „znajomi". Tak naprawdę jednak informacje przesyłają oszuści. Gdy zgodzimy się na odebranie talonu, wówczas na innej stronie internetowej, trzeba wybrać sklep, gdzie się go zrealizuje. Potwierdzeniem tego ma być wysłanie sms-a. Niestety, na świetne zakupy nie ma co liczyć, żadnych bonów nie dostaniemy, jest to bowiem kolejny internetowy szwindel.

Na Facebooku nie brakuje natomiast wpisów zadowolonych klientów, zachęcają do jak najszybszego skorzystania z okazji, opowiadają jak to się obkupili i że na pewno jeszcze raz skorzystają z takiej promocji.

- Dana reklama nie zostaje publikowana przez nas. Nie oferujemy takiej promocji. Być może wszedłeś na stronę, która zaktywowała wirusa na Twoim komputerze. Polecamy usunąć pliki cookies oraz wyczyścić historię Twojej przeglądarki. Jeżeli dany problem nie zniknie, to proponujemy zgłosić ten problem do administratora Facebooka - to odpowiedź marki H&M zamieszczona już w grudniu minionego roku na Facebooku.

Strony internetowe, na które przekierowywane są osoby biorące udział w tym rzekomym konkursie, w czwartek nie działały, podobno z powodu przerwy technicznej. ©℗

(kol)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

"Właściwie za darmo mogę mieć fajne ubrania, pomyślałam, że dlaczego nie spróbować"
2016-02-26 14:24:45
Przecież w Polsce jet wszytko za darmo, półdarmo lub w gratisie a potem sie dziwią ze zostali przekręceni na kaske przez jakiś kombinatorów. Zacznijcie w końcu myśleć a nie ślepo wierzyć w każda pierdołę z internetu.
.
2016-02-26 12:42:31
Pani Asia to zapewne blondynka.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA