środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Programiści na zakupach

Programiści na zakupach

Programiści na zakupach
Data publikacji: 2015-12-23 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1674 69645

Szaleństwa zakupowe i zalew promocji sprawił, że w Szczecinie powstała największa w Polsce porównywarka cen żywności i alkoholi www.alleceny.pl. Tuż przed świętami szczecinianie swój serwis uzupełnili aplikacją na najpopularniejsze smartfony.  

- Co roku przerabialiśmy planowanie zakupów na święta z kartką i ołówkiem w ręku – wspomina Adam Rzepkowski z portalu Alleceny.pl. - Nasze żony i matki katowały nas podróżami od sklepu do sklepu po Szczecinie, monitoringiem wszystkich półek i licytacjami: gdzie kupić masło a gdzie kapustę na Święta. Niezliczona ilość godzin spędzonych w w ten sposób, zmobilizowała nas do znalezienia optymalnego rozwiązania. Postanowiliśmy stworzenie nowoczesnego pomocnika zakupowego, który pozwoli użytkownikowi oszczędzić pieniądze i czas. Aplikacja „Gazetki promocyjne" od Alleceny.pl gromadzi oferty promocyjne z kilkudziesięciu sieci sklepów, podaje ich ceny w określonej lokalizacji, także w Szczecinie , informuje o czasie trwania promocji oraz dostarcza informacje dotyczące innych promocji w okolicy. A co najważniejsze pozwala oszczędzić pieniądze i czas wszystkim „miłośnikom” zakupów, szczególnie przedświątecznych.

Największa w Polsce porównywarka cenowa żywności i alkoholi Alleceny.pl działa już 4 lata. Co roku, w grudniu zwiększa się zainteresowanie klientów porównywaniem cen a ruch na portalu wzrasta o ok. 20%. Dla nich, czyli średnio ponad 200 tysięcy osób miesięcznie programiści ze Szczecina stworzyli bezpłatny mobilny pomocnik zakupowy. Aplikacja informuje o najkorzystniejszych promocjach w danej okolicy, prezentuje wszystkie produkty i oferty z gazetek, pozwala także na wyszczególnienie określonych promocji pod kątem czasu ich trwania. Wyniki wyszukiwania można ograniczyć: do okolicy, na podstawie kodu pocztowego lub lokalizacji telefonu, kategorii produktów oraz do wybranego sklepu danej sieci. 

Baza „Gazetek Promocyjnych" jest codziennie aktualizowana, zawiera informacje z 31 sieci handlowych. Obecnie skatalogowano 7000 produktów spożywczych, chemii gospodarczej i alkoholi. Jest dostępna na systemy Windows, Android oraz iOS.

(ArR)

Komentarze

miki
Super pomysł..gratyluje...wesołych świąt...
2015-12-24 10:30:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy