piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uratowali mężczyznę

Uratowali mężczyznę

Uratowali mężczyznę
Data publikacji: 2016-06-29 10:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 1854 141334

Starszy posterunkowy Adrian Karasiński i sierżant sztabowy Jarosław Szuba ze szczecińskiego Komisariatu nad Odrą ocalili życie młodemu mężczyźnie. Policjantom pomagali w akcji także koledzy z prewencji.

Mundurowi zauważyli desperata - chciał popełnić samobójstwo wieszając się na drzewie, wszystko to rozgrywało się nieopodal jednej z restauracji u stóp Wałów Chrobrego. Kiedy funkcjonariuszom już udało się odciąć linę, ściągnąć młodzieńca na dół, rozpoczęli resuscytację.

- Jarosław Szuba jest z wykształcenia ratownikiem medycznym, po rozpoznaniu nagłego zatrzymania krążenia, zaintubował ofiarę rurką oraz rozpoczął wentylowanie. Równocześnie pozostali policjanci prowadzili masaż serca - relacjonuje asp. szt. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Po przybyciu karetki pogotowia, mężczyznę przekazano ratownikom medycznym, którzy po badaniach EKG stwierdzili przywrócenie czynności życiowych i odwieźli go do szpitala. (kol)

Na zdj.: Starszy posterunkowy Adrian Karasiński i sierżant sztabowy Jarosław Szuba

Fot. (KWP w Szczecinie)

 

 

Komentarze

@Życie
I miałby podstawy. Czynu zabronionegoniego nie popełniał. Pomocy nie wzywał. Po jaką cholerę ktokolwiek mu przeszkadzał.
2016-06-29 14:29:24
Życie
Dlaczego nie podano dokładnego miejsca, która to restauracja? Po drugie, co to jest "rurka lima"? No i żeby nie było tak, że teraz ten desperat oskarży policjantów i ratowników o to, że pokrzyżowali mu plany.
2016-06-29 11:04:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie