środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Areszt za kradzież łańcuszków

Areszt za kradzież łańcuszków

Areszt za kradzież łańcuszków
Data publikacji: 2016-06-18 10:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 1558 139688

Policjanci ze szczecińskiego Niebuszewa zatrzymali 35-latka, który jest sprawcą kradzieży łańcuszków. Mężczyzna zerwał je z szyi pokrzywdzonej kobiety. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. Według relacji pokrzywdzonej kobiety, w centrum miasta podbiegł do niej mężczyzna, który zerwał z szyi łańcuszki i uciekł. Policjanci z Niebuszewa, którzy zajęli się tą sprawą, zebrali materiał  dowodowy wskazujący, że sprawcą tej kradzieży może być 35-letni mieszkaniec Szczecina.

- W tym tygodniu kryminalni z KP Szczecin Niebuszewo zatrzymali  mężczyznę. Ten nie przyznał się jednak do popełnionego czynu - informuje asp. szt. Anna Gembala z biura prasowego KWP w Szczecinie. - Policjanci zebrali materiał dowodowy, który - w ocenie prokuratury oraz sądu - wskazuje na sprawstwo zatrzymanego.

W piątek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 35-latka na miesiąc z możliwością wcześniejszego uchylenia go po zapłacie kaucji w wysokości 10 000 zł. 

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie