Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Areszt za kradzież łańcuszków

Data publikacji: 18 czerwca 2016 r. 10:39
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:06
Areszt za kradzież łańcuszków
 

Policjanci ze szczecińskiego Niebuszewa zatrzymali 35-latka, który jest sprawcą kradzieży łańcuszków. Mężczyzna zerwał je z szyi pokrzywdzonej kobiety. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. Według relacji pokrzywdzonej kobiety, w centrum miasta podbiegł do niej mężczyzna, który zerwał z szyi łańcuszki i uciekł. Policjanci z Niebuszewa, którzy zajęli się tą sprawą, zebrali materiał  dowodowy wskazujący, że sprawcą tej kradzieży może być 35-letni mieszkaniec Szczecina.

- W tym tygodniu kryminalni z KP Szczecin Niebuszewo zatrzymali  mężczyznę. Ten nie przyznał się jednak do popełnionego czynu - informuje asp. szt. Anna Gembala z biura prasowego KWP w Szczecinie. - Policjanci zebrali materiał dowodowy, który - w ocenie prokuratury oraz sądu - wskazuje na sprawstwo zatrzymanego.

W piątek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 35-latka na miesiąc z możliwością wcześniejszego uchylenia go po zapłacie kaucji w wysokości 10 000 zł. 

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA