Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Ukradli dwie skrzynki piwa

Data publikacji: 01 września 2016 r. 22:27
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Ukradli dwie skrzynki piwa
Fot. Ryszard Pakieser (arch.)  

Dwie skrzynki piwa i komplet kluczy padły łupem trzech mieszkańców Słupska. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo może im grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni działali pod osłoną nocy. Przestępczy maraton rozpoczęli od wyłamania rolety antywłamaniowej w jednym z lokali gastronomicznych w Jarosławcu. Następnie dostali się do jego wnętrza, skąd ukradli dwie skrzynki piwa i komplet kluczy.

- W ujęciu mężczyzny pomogła czujność przypadkowej kobiety, która widziała całe zdarzenie i przekazała policjantom rysopisy uciekających sprawców. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłani zostali sławieńscy policjanci. W trakcie sprawdzania terenu przyległego do okradzionego lokalu gastronomicznego mundurowi zauważyli trzech mężczyzn, którzy wsiedli do zaparkowanego obok samochodu i odjechali nim. Ich wygląd zewnętrzny odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadka - poinformowała mł. asp. Kinga Warczak.

Po chwili policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którym poruszali się podejrzewani. W bagażniku samochodu znaleźli i zabezpieczyli skradziony towar i klucze. Młodzi mężczyźni w wieku 20 i 21 lat zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Wszyscy trzej usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

y z z
2016-09-02 10:34:14
Ale wydarzenie!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA