Poniedziałek 16 maja 2022r. 
REKLAMA

Diler zgromadził prawie 7 kg narkotyków

Data publikacji: 2016-09-01 12:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:13
Diler zgromadził prawie 7 kg narkotyków
 

Prawie 7 kg amfetaminy, ecstasy, marihuany, LSD i haszyszu posiadał w hali w pobliżu swego domu 26-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego. Mężczyznę aresztowano już na trzy miesiące, ale grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego KWP w Szczecinie wraz z funkcjonariuszami stargardzkiej KPP ustalili tożsamość i wytypowali miejsce przebywania osoby, która zajmować się miała handlem narkotykami oraz uprawą konopi. Podejrzewanego o tę działalność mężczyznę zatrzymano na jednej ze szczecińskich ulic. - Przeszukania zarówno na terenie Szczecina, jak i powiatu stargardzkiego pozwoliły zabezpieczyć w sumie prawie siedem kilogramów narkotyków - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski, oficer prasowy w stargardzkiej KPP.

Policjanci zabezpieczyli również rewolwer pneumatyczny, wagi elektroniczne oraz młynki służące do rozdrabniania suszu. Zlikwidowano także znajdującą się w jednej z hal na obrzeżach powiatu stargardzkiego plantację konopi. Tam ujawniono między innymi profesjonalny przystosowany do wzrostu krzewów namiot wraz z oświetleniem, czujnikami i transformatorami oraz systemem grzewczym i wentylacyjnym.

(gra)

Fot. KPP Stargard

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

narkomani
2016-09-01 12:43:09
Skąd się bierze tylu narkomanów, że wciąż łapią dilerów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA