piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Tu chcesz pracować!

Tu chcesz pracować!

Tu chcesz pracować!
Data publikacji: 2017-09-25 13:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:29
Wywietleń: 1986 293367

Nie masz pracy, a może planujesz ją zmienić? Jesteś bezrobotnym 50-latkiem, czy dopiero rozpoczynasz karierę zawodową? Przyjdź 12 października do Filharmonii Szczecińskiej, gdzie odbędą się pierwsze w Zachodniopomorskiem Targi Pracodawców organizowane przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan. Znajdziesz tu wyłącznie oferty pracy z regionalnych firm, bez żadnych pośredników ani przedstawicieli sprzedających swoje usługi.

Targi przedstawiają się wyjątkowo interesująco. Przyświeca im hasło „Tu chcesz pracować!" i misja znalezienia przez lokalne firmy najlepszych pracowników, a również zaprezentowania własnego potencjału. Poszukującym etatów zaś zatrudnienia u pracodawców z renomą, dla których jakość ma nadrzędne znaczenie. Na przyszłych pracowników będzie czekało kilkudziesięciu wystawców, ponad 1500 ofert pracy i współpracy. Wiele przedsiębiorstw będzie reprezentowanych przez samych założycieli i prezesów zarządu. Oprócz ofert zatrudnienia, przede wszystkim będzie można wysłuchać ciekawych wystąpień praktyków, czyli zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy opowiedzą o budowaniu własnej ścieżki zawodowej. Adwokaci przybliżą prawo pracy, konsultanci zawodowi doradzą w jaki sposób skutecznie aplikować o etat, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, pokażą również, jak powinno wyglądać dobrze przygotowane CV - pomogą przygotować spersonalizowany życiorys. Z prelekcjami wystąpią doświadczeni - z wieloletnią praktyką - trenerzy personalni. 

Targi organizowane są przez ZPPZ Lewiatan w ramach programu „Lewiatan - wiatr w żagle! Dobry czas dla dobrych pracodawców". Będzie im towarzyszyło wydanie oraz promocja Katalogu Dobrych Pracodawców Pomorza Zachodniego. To zbiór informacji o pracodawcach naszego regionu, dostępny również w wersji elektronicznej na stronie www.targipracodawcow.pl, gdzie można się również zarejestrować, a także bezpośrednio aplikować o pracę do wybranej przez siebie firmy.

Wstęp na targi, które odbędą się 12 października w godz. 10-18 w szczecińskiej filharmonii, jest bezpłatny.

Patronem medialnym wydarzenia jest „Kurier Szczeciński".

(kel)

Fot.: Filip Kacalski

Komentarze

szczecinianka
Na kiedy zaplanowano "pchli targ"
2017-09-26 09:50:32
meloman
W cymbergaja już w blaszaku (filharmonii) grali. Teraz "pośredniak" , potem może " pchli targ" albo "szaber-plac". I po to wydano 125 milionów zł. Na Wałach Chrobrego na Łasztowni chcą zafundować następnego, bezużytecznego gniota, jakieś morskie muzeum. Potrzebny jak dziura w moście czyli Technopark. Głupota goni durnotę, a bubel - niewypał.
2017-09-26 08:44:10
@"meloman"
Puknij się w czerep.
2017-09-25 22:08:42
meloman
Robią wszystko w tym hangarze zwanym filharmonią - oprócz grania. Od czego jest PUP albo Urząd Marszałkowski?
2017-09-25 15:28:27
Ryszard
Dobra robota koledzy dziennikarze. Będę Nawet z ciekawości. Jeszcze tylko postarajcie się informować o innych wydarzeniach z wyprzedzeniem a przebijecie Głos i inne szmatławce
2017-09-25 14:43:40
Propo
I co, pewnie produkcja albo marketing bezpośredni, czyli sprzedaż?
2017-09-25 13:32:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy