Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

Tu chcesz pracować!

Data publikacji: 25 września 2017 r. 13:11
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:51
Tu chcesz pracować!
 

Nie masz pracy, a może planujesz ją zmienić? Jesteś bezrobotnym 50-latkiem, czy dopiero rozpoczynasz karierę zawodową? Przyjdź 12 października do Filharmonii Szczecińskiej, gdzie odbędą się pierwsze w Zachodniopomorskiem Targi Pracodawców organizowane przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan. Znajdziesz tu wyłącznie oferty pracy z regionalnych firm, bez żadnych pośredników ani przedstawicieli sprzedających swoje usługi.

Targi przedstawiają się wyjątkowo interesująco. Przyświeca im hasło „Tu chcesz pracować!" i misja znalezienia przez lokalne firmy najlepszych pracowników, a również zaprezentowania własnego potencjału. Poszukującym etatów zaś zatrudnienia u pracodawców z renomą, dla których jakość ma nadrzędne znaczenie. Na przyszłych pracowników będzie czekało kilkudziesięciu wystawców, ponad 1500 ofert pracy i współpracy. Wiele przedsiębiorstw będzie reprezentowanych przez samych założycieli i prezesów zarządu. Oprócz ofert zatrudnienia, przede wszystkim będzie można wysłuchać ciekawych wystąpień praktyków, czyli zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy opowiedzą o budowaniu własnej ścieżki zawodowej. Adwokaci przybliżą prawo pracy, konsultanci zawodowi doradzą w jaki sposób skutecznie aplikować o etat, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, pokażą również, jak powinno wyglądać dobrze przygotowane CV - pomogą przygotować spersonalizowany życiorys. Z prelekcjami wystąpią doświadczeni - z wieloletnią praktyką - trenerzy personalni. 

Targi organizowane są przez ZPPZ Lewiatan w ramach programu „Lewiatan - wiatr w żagle! Dobry czas dla dobrych pracodawców". Będzie im towarzyszyło wydanie oraz promocja Katalogu Dobrych Pracodawców Pomorza Zachodniego. To zbiór informacji o pracodawcach naszego regionu, dostępny również w wersji elektronicznej na stronie www.targipracodawcow.pl, gdzie można się również zarejestrować, a także bezpośrednio aplikować o pracę do wybranej przez siebie firmy.

Wstęp na targi, które odbędą się 12 października w godz. 10-18 w szczecińskiej filharmonii, jest bezpłatny.

Patronem medialnym wydarzenia jest „Kurier Szczeciński".

(kel)

Fot.: Filip Kacalski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

szczecinianka
2017-09-26 09:50:32
Na kiedy zaplanowano "pchli targ"
meloman
2017-09-26 08:44:10
W cymbergaja już w blaszaku (filharmonii) grali. Teraz "pośredniak" , potem może " pchli targ" albo "szaber-plac". I po to wydano 125 milionów zł. Na Wałach Chrobrego na Łasztowni chcą zafundować następnego, bezużytecznego gniota, jakieś morskie muzeum. Potrzebny jak dziura w moście czyli Technopark. Głupota goni durnotę, a bubel - niewypał.
@"meloman"
2017-09-25 22:08:42
Puknij się w czerep.
meloman
2017-09-25 15:28:27
Robią wszystko w tym hangarze zwanym filharmonią - oprócz grania. Od czego jest PUP albo Urząd Marszałkowski?
Ryszard
2017-09-25 14:43:40
Dobra robota koledzy dziennikarze. Będę Nawet z ciekawości. Jeszcze tylko postarajcie się informować o innych wydarzeniach z wyprzedzeniem a przebijecie Głos i inne szmatławce
Propo
2017-09-25 13:32:12
I co, pewnie produkcja albo marketing bezpośredni, czyli sprzedaż?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA