Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Dobrego pracodawcy ze świecą szukać?

Data publikacji: 2016-12-31 09:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:24
Dobrego pracodawcy ze świecą szukać?
 

Mobbing, oszukiwanie ZUS, niewypłacalność, brak wynagrodzeń za nadgodziny, rękoczyny, a także nepotyzm w przypadku spółek podlegających pod Skarb Państwa – to tylko niektóre z długiej listy zarzutów pod adresem chlebodawców w naszym województwie. Nic dziwnego, że internauci ostrzegają się nawzajem przed nieuczciwymi pracodawcami.

W facebookowych grupach jak grzyby po deszczu pojawiają się posty rozgoryczonych pracowników. Czasem wpisy są bezpośrednio autorstwa ludzi, którzy poczuli się skrzywdzeni, w innych miejscach przechodzą weryfikację osób, które podjęły się prowadzenia takich grup.

– Brak bieżącej wody, wyrzucanie śmieci na własną rękę, wylewanie ścieków na wydmy, a woda do baniaków pobierana jest z toalet tuż pod wejściem na plażę – skarży się internauta na jedną z lodziarni w Świnoujściu.

Bartosz TURLEJSKI

Fot. Ryszard PAKIESER

CAŁY ARTYKUŁ W DOSTĘPNYM ZA DARMO CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 30.12.2016 http://www.24kurier.pl/cyfrowy

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pyrzyczak
2017-01-01 15:43:55
Znam taką firmę zaczyna się na UT..gdzie szacunek dla pracownika i jego ciężkiej pracy równa się poniżej zera ubliżanie , wyzwiska to porządek dzienny i nikt jakoś nie chce temu zaradzić ciekawe dlaczego wszyscy się boją???
Jeszcze dużo nauki przed pracodawcami
2016-12-31 19:28:41
Jeżeli nawet w tzw. państwowych instytucjach słyszy się, że jest mobbing albo to, że szef nie dba o atmosferę w pracy, bo godzi się na to, aby ktoś ją psuł, to o czym tu mówić. Nie wspominając, że wielu pracodawców jest z jakiegoś nadania i są o wiele mniej kompetentni od swoich podwładnych. Nic, tylko wyzyskać pracownika, dać pensję nieadekwatną do wykonywanych czynności i jeszcze nie okazywać jemu należytego szacunku. Pracodawcy żerują na bezrobociu i nie wiedzą, że zadowolony pracownik jest bardziej wydajny, co przekłada się na wyniki firmy - zarówno finansowe, jak i wizerunkowe.
Świnoujścianka
2016-12-31 17:32:49
Rzeczywistość w Posce smutna, przygnębiająca, a do tego ludzie; czytaj pracodawcy potrafią jeszcze stworzyć dodatkowe piekło.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA