piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szyna pękła na moście Długim. Stoją tramwaje

Szyna pękła na moście Długim. Stoją tramwaje (akt. 1)

Szyna pękła na moście Długim. Stoją tramwaje
Data publikacji: 2018-04-20 14:17
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-21 09:08
Wywietleń: 2197 323818

Tuż przed godz. 15 szyny na moście Długim w Szczecinie zostały naprawione i tą trasą ruszyły tramwaje. Nadal jednak utrzymują się spore opóźnienia w ich kursowaniu.

***

Do poważnego uszkodzenia szyny doszło w piątek przed godz. 14 na moście Długim w Szczecinie. Tramwaje linii 2, 7 i 8 kursują jedynie na trasie Turkusowa-Basen Górniczy oraz Krzekowo/Gumieńce/Dworzec Niebuszewo-Wyszyńskiego, skąd zawracane są przez ul. Dworcową.

Ekipa spółki "Tramwaje Szczecińskie" próbuje usunąć awarię. Być może nastąpi to do godz. 15. W nocy problemem zajmie się firma Energopol, która modernizowała torowisko na tym odcinku.

Pasażerowie mogą korzystać z komunikacji zastępczej oraz autobusów pospiesznych, które zatrzymują się na wysokości przystanków tramwajowych.©℗

ToT

Fot. Adrian Piszczyk - Facebook: Suszą! Szczecin

Komentarze

werti
Nad Szczecinem wisi klątwa, nie do ogarnięcia.
2018-04-21 06:45:38
tylko pytam...
Czy Zarząd ZDiTM oraz magistraccy siedzą w kieszeniach ENERGOPOL spółka z o.o.??? tylko pytam...
2018-04-20 21:09:03
@123
Czytaj ze zrozumieniem!!! Nie nauczyli w szkółce przykościelnej??? "W nocy problemem zajmie się firma Energopol, która modernizowała torowisko na tym odcinku." ENERGOPOL i wszystko wiadomo!!!
2018-04-20 21:05:20
xyz
Do @pasażerka Praktycznie o każdej chwili dnia znajduje się 1-2 tramwaj na trasie Basen Górniczy-Most Długi, więc one stoją :)
2018-04-20 20:20:19
123
@egon:szybki tramwaj nic nie ma do infrastruktury instalowanej 20 lat temu albo pozniej. @nh:Energopol nie ma z tym nic wspolnego
2018-04-20 17:43:48
123
@ssss :Szyny to masz dla pociągów,Tam nie były zadne tory wstawiane ani zimą ani od chyba kilkunastu lat ,te tory nalezalo takze wymienic wraz z kapitalnym remontem odcinka Basen-Energetyków
2018-04-20 17:42:08
d.efekt
mierni projektanci i słabi wykonawcy i nędzny nadzór = fuszerka
2018-04-20 17:39:08
Motorniczy
Kiedy w końcu prokurator się tym zajmie?
2018-04-20 17:37:48
123
Kompleksowa wymiana torów od basenu do mostu długiego powinna takze obejmowac most, to różnica kilku milionow, dlaczego tego nie wymieniono nikt nie wie ...chyba ze lesne dziadki ze spolek miejskich
2018-04-20 15:15:22
ssss
Zimą wstawiane odcinki szyn teraz się rozkurczają powodując piętrzenie szyn które uwalniają naprężenie w najsłabszych miejscach.
2018-04-20 15:14:54
mondry
piętek, piękna pogoda, weekend się rozpoczyna, a wy tu się dzieci w necie spinacie...
2018-04-20 15:10:20
eee
Wezwac jacynke i duklanowskiego
2018-04-20 15:04:37
hahaha
Niech sprawdza cały most! Nie tylko szyny! Przez remont przeprawy ruch się zwiększył na Długim jeszcze coś się rypnie! Oby nie! Już teraz widać że potrzebne są co najmniej dwie przeprawy! I to na wczoraj! A cha i nie powinny się łączyć zaraz za Odrą!
2018-04-20 15:00:36
egon
ten cały szybki tramwaj miejski, to jedna wielka fuszerka...czkawka będzie się szczecinowi odbijać latami
2018-04-20 14:48:38
pasażerka
W artykule nie ma nic o tym,że tramwaje stoją więc po co taki tytuł!
2018-04-20 14:36:45
Dom wariatów!
Kolejne narażanie na niebezpieczeństwo pasażerów spartolonym wykonawstwem
2018-04-20 14:34:50
nh
znowu energopol - nie ma na nich bata w postaci drobiazgowego inspektora nadzoru?
2018-04-20 14:22:14