czwartek, 02 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szukają klientów escape roomu w Koszalinie

Szukają klientów escape roomu w Koszalinie

Szukają klientów escape roomu w Koszalinie
Data publikacji: 2019-03-13 17:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 820 380172

Śledztwo w sprawie pożaru w budynku escape room przy ul. Piłsudskiego 88 w Koszalinie, w którym 4 stycznia br. śmierć poniosło pięć nastolatek, nie ma końca. Koszalińska prokuratura poszukuje świadków, którzy od lutego 2018 roku do daty tragedii korzystali z usług obiektu.

Prokuratura Okręgowa prosi o kontakt wszystkie osoby, które w tym okresie brały udział w grach oferowanych przez koszaliński escape room „To Nie Pokój” w Koszalinie. Wiedzą np. o scenariuszach gier, dysponują nagraniami z ich przebiegu lub ich fragmentów albo zdjęciami zarejestrowanymi przy pomocy telefonów komórkowych, aparatów lub innych nośników informatycznych. W przypadku, gdy z usług escape roomu korzystały osoby małoletnie, prokuratorzy proszą, aby zgłosiły się z opiekunami prawnymi.

Świadkowie mogą przyjść lub zadzwonić do Prokuratury Okręgowej w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34a (tel. 94 342 86 97), ale też do Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy ul. Małopolskiej 4 (91 821 19 00) lub do Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Juliusza Słowackiego 11 (94 342 91 02) Informacje można także przekazać drogą elektroniczną (e-mail: po.koszalin@prokuratura.koszalin.pl).

(m)

Fot. Wiesław MILLER

Tragiczna śmierć pięciu 15-letnich gimnazjalistek w pożarze była tragedią nie tylko dla rodzin i bliskich zmarłych na skutek zatrucia tlenkiem węgla w obiekcie. Miasto ogłosiło Dzień Żałoby po dramacie w escape roomie.

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Dom Jutra Ikei

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie