poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szpargały do wzięcia z galerii

Szpargały do wzięcia z galerii

Szpargały do wzięcia z galerii
Data publikacji: 2018-11-06 21:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:24
Wywietleń: 1839 359688

W środę (7 listopada) po raz kolejny otworzy się galeria Szpargałek. A w niej znajdziemy wiele przydatnych rzeczy: naczynia, meble, ozdoby, zabawki, rowerki i rowery, a nawet przedmioty kolekcjonerskie. Można kupować i jednocześnie wspierać organizacje pozarządowe.

- Przez 16 edycji Szpargałka udało się przekazać potrzebującym organizacjom blisko 54 tysiące złotych - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. -  Pieniądze na ich konta wędrują od mieszkańców, którzy tłumnie, co drugą środę, stawiają się w galerii. W zamian za symboliczną kwotę zabierają używane przedmioty do domów. Przedmioty wycenione są maksymalnie na 25 punktów, gdzie 1 punkt to 1 złotówka.

Przed zabraniem przedmiotu należy wpłacić wybraną kwotę na konto dowolnej, współpracującej ze Szpargałkiem, organizacji. Następnie trzeba pokazać pracownikowi dowód wpłaty.

Na półkach tym razem znajdziemy sporo ozdób świątecznych. Jest także dużo zabawek, porcelany, obrazów oraz większych rzeczy: komody, lampy, fotele, a nawet wiekowe maszyny do szycia.

Galeria działa na terenie Ekoportu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Otwarta zostanie w środę (7 listopada) o godzinie 11. Można ją odwiedzać do godziny 18.

(sag)

Fot. ZUK

Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii Szpargały do wzięcia z galerii

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie