Piątek 07 października 2022r. 
REKLAMA

Szpargały do wzięcia z galerii

Data publikacji: 2018-11-06 21:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:24
Szpargały do wzięcia z galerii
Fot. ZUK  

W środę (7 listopada) po raz kolejny otworzy się galeria Szpargałek. A w niej znajdziemy wiele przydatnych rzeczy: naczynia, meble, ozdoby, zabawki, rowerki i rowery, a nawet przedmioty kolekcjonerskie. Można kupować i jednocześnie wspierać organizacje pozarządowe.

- Przez 16 edycji Szpargałka udało się przekazać potrzebującym organizacjom blisko 54 tysiące złotych - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. -  Pieniądze na ich konta wędrują od mieszkańców, którzy tłumnie, co drugą środę, stawiają się w galerii. W zamian za symboliczną kwotę zabierają używane przedmioty do domów. Przedmioty wycenione są maksymalnie na 25 punktów, gdzie 1 punkt to 1 złotówka.

Przed zabraniem przedmiotu należy wpłacić wybraną kwotę na konto dowolnej, współpracującej ze Szpargałkiem, organizacji. Następnie trzeba pokazać pracownikowi dowód wpłaty.

Na półkach tym razem znajdziemy sporo ozdób świątecznych. Jest także dużo zabawek, porcelany, obrazów oraz większych rzeczy: komody, lampy, fotele, a nawet wiekowe maszyny do szycia.

Galeria działa na terenie Ekoportu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Otwarta zostanie w środę (7 listopada) o godzinie 11. Można ją odwiedzać do godziny 18.

(sag)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA