Środa 29 września 2021r. 
REKLAMA

Galeria Szpargałek po raz szesnasty

Data publikacji: 2018-10-23 23:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:23
Galeria Szpargałek po raz szesnasty
 

W środę o godzinie 11 po raz 16. otwarta zostanie Galeria Szpargałek. We wszystkich dotychczasowych edycjach udało się pozyskać ponad 50 tysięcy złotych, które w całości zasiliły konta organizacji pożytku publicznego.

Charytatywna galeria Szpargałek w ekoporcie przy ulicy Arkońskiej otwarta jest w co drugą środę. Właśnie 24 października wypada dzień, kiedy ponownie zaprosi w swoje progi mieszkańców Szczecina. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i zabrać do domu. W zamian będzie zobligowany do wpłacenia określonej kwoty na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Przedmioty bowiem wycenione są na punkty, gdzie 1 punkt = 1 złotówce. Najcenniejsze „skarby” kosztują maksymalnie 25 punktów.

Do tej pory galeria otwarta była 15 razy. Przez ten czas, za jej pośrednictwem, mieszkańcy przekazali organizacjom pożytku publicznego 51 447 złotych. Co ważne: w galerii nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

(k)

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Miś
2018-10-24 08:57:18
Co to za śmieciarski festiwal? Dobrze chociaż że "reglamentowany" i nie dla każdego. Nie ma to jak kupić laleczkę po zmarłej na zakaźną chorobę dziewczynce. Czy służby sanitarne na to pozwalają?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ