wtorek, 28 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo [GALERIA]

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo
Data publikacji: 2019-08-24 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 21:07
Wywietleń: 1587 410062

Kto jeszcze nie dotarł na pl. Orła Białego, ten już dzisiaj nie posmakuje orgii najsmaczniejszych ciast w mieście. Bo zniknęły niemal tak szybko, jak pyszności śniadania sąsiedzkiego i Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Teraz placem zawładnęli ludzie: mniej lub bardziej bliscy, znajomi z widzenia albo tylko z sieci. Zajmują „ogród sąsiedzki", hamaki, ławy, siedziska, leżaki, na trawniku rozkładają piknikowe koce. Poznają się, rozmawiają i bawią. Tak "Święto placu" stale się rozkręca. I każdy jest mile widziany!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo

Komentarze

Tani krótkotrwały jarmark
Impreza sztuczna zrobiona tylko po to by coś się działo. By odbębnić i odhaczyć że zmiany się podobają, że to wielki sukces. W rzeczywitości to wszystko to tani jarmark, frekwencja nawet mniejsza, niezdrowa żywność smażona w głębokim tłuszczu. Takie coś można zrobić na pl. Grunwaldzkim, pl. Aferowicza Adamowicza, w alei pseudokwiatowej. Wszystko to już było. Jak będzie funkcjonowało poza jarmarkiem o to nikt nie pyta. Plac będzie wtedy martwy. Stale potrzebna będzie ku droga kroplówka w postaci sztucznego tworzenia imprez za setki tysięcy złotych. Bardzo drogi ten sukces.
2019-08-25 20:37:36
maruda
Nie ma to jak tort z bitą śmietaną stojący w promieniach słońca...
2019-08-25 07:31:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie