sobota, 08 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo [GALERIA]

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo
Data publikacji: 2019-08-24 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 21:07
Wywietleń: 1755 410062

Kto jeszcze nie dotarł na pl. Orła Białego, ten już dzisiaj nie posmakuje orgii najsmaczniejszych ciast w mieście. Bo zniknęły niemal tak szybko, jak pyszności śniadania sąsiedzkiego i Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Teraz placem zawładnęli ludzie: mniej lub bardziej bliscy, znajomi z widzenia albo tylko z sieci. Zajmują „ogród sąsiedzki", hamaki, ławy, siedziska, leżaki, na trawniku rozkładają piknikowe koce. Poznają się, rozmawiają i bawią. Tak "Święto placu" stale się rozkręca. I każdy jest mile widziany!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo Święto placu. Sympatycznie, pysznie i kolorowo

Komentarze

Tani krótkotrwały jarmark
Impreza sztuczna zrobiona tylko po to by coś się działo. By odbębnić i odhaczyć że zmiany się podobają, że to wielki sukces. W rzeczywitości to wszystko to tani jarmark, frekwencja nawet mniejsza, niezdrowa żywność smażona w głębokim tłuszczu. Takie coś można zrobić na pl. Grunwaldzkim, pl. Aferowicza Adamowicza, w alei pseudokwiatowej. Wszystko to już było. Jak będzie funkcjonowało poza jarmarkiem o to nikt nie pyta. Plac będzie wtedy martwy. Stale potrzebna będzie ku droga kroplówka w postaci sztucznego tworzenia imprez za setki tysięcy złotych. Bardzo drogi ten sukces.
2019-08-25 20:37:36
maruda
Nie ma to jak tort z bitą śmietaną stojący w promieniach słońca...
2019-08-25 07:31:51

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie