środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Student z Ukrainy utonął

Student z Ukrainy utonął (akt. 1)

Student z Ukrainy utonął
Data publikacji: 2016-02-23 12:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2407 121017

Policja potwierdza, że wyłowiony z Odry w czwartkowe popołudnie mężczyzna to poszukiwany od 24 stycznia 22-letni student z Ukrainy.

Ciało zidentyfikowała mama mężczyzny we wtorek, przy czym policja już kilka godzin wcześniej potwierdziła tę przykrą informację. Wiadomo, że śmierć Władysława to nieszczęśliwy wypadek, nie stwierdzono działania osób trzecich.

Przypomnijmy, że 22-latek w styczniową noc wracał od znajomych mieszkających na Niebuszewie. Wybrał się jeszcze na spacer na Wały Chrobrego, stamtąd też zadzwonił do mamy, pokazywał jej jaki Szczecin jest piękny, rozmawiali o tym, kiedy się zobaczą. Tutaj – około godziny drugiej w nocy, kontakt ze studentem Akademii Morskiej się urwał. Niemal od raz policja wszczęła poszukiwania, także te na wodzie; kilkakrotnie wraz z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz pracownikami Urzędu Morskiego sprawdzano rzekę w centrum Szczecina. Zwłoki wyłowiono w pobliżu Trasy Zamkowej. (kol)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

Komentarze

kamery
Przecież tam jest naszpikowane kamer, na Moście Długim, na Bulwarach, nawet z Lastadii są wystawione kamerki w biurach. I co? Nic nie widać?
2016-02-23 15:22:35
Odra
Jak to możliwe, że tysiące osób, w różnym wieku, spacerują bulwarami wzdłuż Odry i jakoś nikt nie wpada do rzeki. Jak to wytłumaczyć? Czy późna pora i wcześniejsza wizyta u znajomych miały związek z tą tragedią?
2016-02-23 13:23:07

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie