sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie jest Władysław?

Gdzie jest Władysław?

Gdzie jest Władysław?
Data publikacji: 2016-02-04 14:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:53
Wywietleń: 2150 115759

W czwartek policjanci i ratownicy WOPR przez parę godzin ponownie sprawdzali, czy w Odrze nie utopił się poszukiwany od kilkunastu dni Władysław Nagorniuk. Pierwsze takie działania, z użyciem sonaru, przeprowadzono we wtorek. Ale studenta do tej pory nie udało się odnaleźć.

W poszukiwaniach brali udział także pracownicy Urzędu Morskiego. Koncentrowano się przede wszystkim na odcinku od Trasy Zamkowej w kierunku wieży Bismarcka. 

Bardzo lubiany przez rówieśników. W indeksie niezłe stopnie. Wydaje się, że nie miał powodu, by zniknąć. Jednak przepadł bez śladu 24 stycznia. Od tego czasu policja próbuje wyjaśnić, co właściwie się stało z Władysławem Nagorniukiem, studiującym w Szczecinie na Akademii Morskiej. Wiadomo, że 22-latek wracał od znajomych mieszkających na Niebuszewie, zamiast do siebie, czyli na ul. 1 Maja, poszedł na Wały Chrobrego. Wcześniej rozmawiał ze swoją mamą, a już na Wałach - robił zdjęcia. I tutaj ślad się urywa.

Policja apeluje o pomoc do wszystkich osób, które widziały studenta po północy 24 stycznia na Wałach Chrobrego i w okolicach, czyli obok hotelu Focus, restauracji Columbus, Colorado, Porto Grande, a przede wszystkim przy Nawigatorze.

O informacje proszeni są zwłaszcza taksówkarze, przemieszczający się w tamtym rejonie. Numer kontaktowy to: 793-295-096 lub po prostu 997. 

Władysław ma ok. 175 centymetrów wzrostu, ciemne włosy, jest krępy. W nocy, kiedy widziany był po raz ostatni, miał przy sobie plecak, a ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem i dżinsy.

(kol)

Fot.  D.Gorajski, KWP Szczecin

Gdzie jest Władysław? Gdzie jest Władysław? Gdzie jest Władysław?

Komentarze

Tylko pytam...,
A byl trzezwy jak wyszedl od tych znajomych...??
2016-02-04 23:25:23
Czas reakcji
W poszukiwaniach ludzi kluczowe są godziny po zgłoszeniu/zauważeniu zaginięcia. Ile minęło od tego momentu, 10, 11 dni?
2016-02-04 15:10:26

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie