czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie jest Władysław?

Gdzie jest Władysław?

Gdzie jest Władysław?
Data publikacji: 2016-02-04 14:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:17
Wywietleń: 1587 115759

W czwartek policjanci i ratownicy WOPR przez parę godzin ponownie sprawdzali, czy w Odrze nie utopił się poszukiwany od kilkunastu dni Władysław Nagorniuk. Pierwsze takie działania, z użyciem sonaru, przeprowadzono we wtorek. Ale studenta do tej pory nie udało się odnaleźć.

W poszukiwaniach brali udział także pracownicy Urzędu Morskiego. Koncentrowano się przede wszystkim na odcinku od Trasy Zamkowej w kierunku wieży Bismarcka. 

Bardzo lubiany przez rówieśników. W indeksie niezłe stopnie. Wydaje się, że nie miał powodu, by zniknąć. Jednak przepadł bez śladu 24 stycznia. Od tego czasu policja próbuje wyjaśnić, co właściwie się stało z Władysławem Nagorniukiem, studiującym w Szczecinie na Akademii Morskiej. Wiadomo, że 22-latek wracał od znajomych mieszkających na Niebuszewie, zamiast do siebie, czyli na ul. 1 Maja, poszedł na Wały Chrobrego. Wcześniej rozmawiał ze swoją mamą, a już na Wałach - robił zdjęcia. I tutaj ślad się urywa.

Policja apeluje o pomoc do wszystkich osób, które widziały studenta po północy 24 stycznia na Wałach Chrobrego i w okolicach, czyli obok hotelu Focus, restauracji Columbus, Colorado, Porto Grande, a przede wszystkim przy Nawigatorze.

O informacje proszeni są zwłaszcza taksówkarze, przemieszczający się w tamtym rejonie. Numer kontaktowy to: 793-295-096 lub po prostu 997. 

Władysław ma ok. 175 centymetrów wzrostu, ciemne włosy, jest krępy. W nocy, kiedy widziany był po raz ostatni, miał przy sobie plecak, a ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem i dżinsy.

(kol)

Fot.  D.Gorajski, KWP Szczecin

Gdzie jest Władysław? Gdzie jest Władysław? Gdzie jest Władysław?

Komentarze

Tylko pytam...,
A byl trzezwy jak wyszedl od tych znajomych...??
2016-02-04 23:25:23
Czas reakcji
W poszukiwaniach ludzi kluczowe są godziny po zgłoszeniu/zauważeniu zaginięcia. Ile minęło od tego momentu, 10, 11 dni?
2016-02-04 15:10:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”