Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Znaleźli ciało mężczyzny

Data publikacji: 18 lutego 2016 r. 16:02
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:44
Znaleźli ciało mężczyzny
Fot. Dariusz Gorajski  

W czwartek po południu z Odry, na wysokości Trasy Zamkowej, wyłowiono ciało mężczyzny. Czy jest to zaginiony w styczniu student z Ukrainy, będzie wiadomo po sekcji.

Policja oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe kilka raz przetrząsały rzekę w centrum Szczecina. Tak było i w czwartek, tym razem jednak płetwonurkowie sprawdzali wskazane przez policjantów miejsca. Ok. godz. 15 znaleziono zwłoki. 

Trudno na razie o ostateczne ustalenia, wiele wskazuje jednak na to, że może być to ciało 22-latka z Ukrainy. Przypomnijmy, że ten student Akademii Morskiej po raz ostatni widziany był 24 stycznia, ok. 2 w nocy na Wałach Chrobrego. Miał wracać do domu, wcześniej rozmawiał z mamą przez telefon, robił zdjęcia oświetlonego pięknie Szczecina. Od razu po zaginięciu rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, w lokalnych mediach pojawiały się zdjęcia studenta. (kol)

 

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Zaginięcia
2016-02-19 07:50:25
Od razu po zaginięciu, a w mediach komunikaty pojawiły się kilka tygodni po tym fakcie. Swoją drogą, skoro rozmawiał przez telefon i pokazywał uroki Szczecina, to raczej nie mógł być pod wpływem alkoholu, bo jego mama od razu by to zobaczyła. Tej dziewczyny z Poznania do dziś szukają i też nic.
Jóiek
2016-02-18 21:12:31
Czy gdyby to był Rosjanin to też by:" od razu po zaginięciu rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania"?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA